Dva mladíci neudrželi nervy na uzdě a v neděli před třetí hodinou ráno se do sebe v jedné mladoboleslavské diskotéce pustili. Dvacetiletý mladík i o jeho čtyři roky starší sok se nejspíš poprali kvůli dívce, dramatickou situaci se jali řešit bodyguardi.

Jeden z nich popadl mladšího rváče a chtěl jej vyvést ven z diskotéky. V tom okamžiku ale přišla zákeřná rána, starší bijec vzal totiž do ruky skleněný půllitr a mladíka, který se již nemohl bránit, plnou silou praštil do obličeje.

Výsledkem bylo velké krvavé zranění hlavy mladšího účastníka diskotéky a také řezná rána na ruce útočníka. Oba tak skončili v péči mladoboleslavské záchranky, která je převezla do nemocnice. Když opadly emoce a hladina alkoholu, oba si nejspíš nesmyslný spor rozmysleli a před policií tvrdí, že si nic z děsivé události nepamatují. „Léčení obou mužů potrvá až několik týdnů,“ potvrdil Deníku mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

Už teď je ale jasné, že útočník při dechové zkoušce nadýchal přes 1,5 promile alkoholu a policisté případ vyšetřují jako trestný čin ublížení na zdraví. Za ten pachateli hrozí až tři roky vězení.