VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Opilci a bezdomovci zase úřadovali v Boleslavi

Mladá Boleslav/Přehled krimiudálostí 19. - 20. 12. 2008

20.12.2008 7
SDÍLEJ:

Bezdomovce, který ležel u Olympia centra, musela odvézt záchranná služba.Foto: Městská policie Mladá Boleslav

OS – 08.30 hodin oznámila telefonicky občanka, že v ulici 17. listopadu v blízkosti trafiky parkují nedovoleně osobní vozidla, která brání průjezdu na propojovací komunikaci s ulicí Jana Palacha. Hlídka na místě na dvě zjištěná vozidla umístila předvolání pro nepřítomné řidiče – parkovací karty.

OS – 09.15 hodin oznámila telefonicky pracovnice prodejny Albert, že zaparkované osobní vozidlo u jejich rampy brání odjezdu zásobování. Hlídka na místě zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě a nechala přivolat odtahovou službu. Po jejím příjezdu se k vozidlu dostavila řidička, s kterou byl přestupek vyřešen na místě v blokovém řízení pokutou.

OS – 10.00 hodin oznámil telefonicky občan, že na Staroměstském náměstí na vyhrazených místech pro držitele rezidenčních karet, parkují vozidla hostů hotelu Zlatý kohout, která mají místa vyhrazená jinde. Hlídka na místě zjistila dvě vozidla a následně na věc upozornila recepční uvedeného hotelu, která hosty vyzvala k přeparkování.

OOč.2 – 12.35 hodin oznámil telefonicky občan, že v ulici U Stadionu u obchodního domu Kaufland tvoří kamiony překážku silničního provozu. Hlídka na místě zjistila, že zde tvoří překážku již jen jeden kamion – s řidičem vyřešila věc na místě v blokovém řízení. Dále věc projednala s pracovníkem obchodního domu, protože kromě opakujícího se výše uvedeného přestupku vozidla zásobování porušují při vjezdu zákaz vjezdu. Pracovník však o řešení věci příliš zájmu nejevil.

OOč.1 – 13.50 hodin oznámil telefonicky občan, že na náměstí Republiky u autobusové zastávky je propadlý rošt a mohlo by dojít k úrazu. Strážník na místě zjistil, že v domě sídlící firma má zavřeno, proto umístil rošt zpět na místo sám.

OS – 13.50 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o řešení oznámení – nezletilý chlapec se dopustil drobné krádeže. Hlídka na místě zjistila, že devítiletý chlapec z Mladé Boleslavi odcizil ze dvou Kinder vajíček obsah s hračkou. Hlídka jej předala v místě bydliště do rukou jeho matky s upozorněním, že věc bude oznámena sociálnímu odboru Magistrátu města.

OS – 14.45 hodin oznámil telefonicky občan, že před restaurací Budvar aréna v Krátké ulici sedí nějaký opilec. Hlídka na místě zjistila, že se jedná čtyřicetiletého občana z Mladé Boleslavi. Dále bylo telefonicky ověřeno, že se nejedná o pacienta léčebny v Kosmonosích. Vzhledem k tomu, že záchytná stanice je v provozu až od 18.00 hodin a s ohledem na stav dotyčného, hlídka přistoupila k tomu, že dotyčného přepravila do místa bydliště.

OS – 15.30 hodin oznámil telefonicky pracovník bezpečnostní služby obchodního domu Kaufland, že zadrželi pachatele drobné krádeže. Hlídka na místě zjistila, že třiačtyřicetiletý občan polské národnosti odcizil kuře v ceně 89,90 Kč. Po projednání věci byl přestupek s dotyčným vyřešen v blokovém řízení pokutou.

OS – 16.21 hodin oznámil telefonicky pracovník bezpečnostní služby Olympia centra, že před jejich vchodem leží nějaký opilec. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o sedmapadesátiletého bezdomovce, který sice nesrozumitelně komunikuje, není však schopen pohybu. Hlídka na místo nechala přivolat sanitu Lékařské záchranné služby, která dotyčného odvezla k dalšímu vyšetření.

OS – 19.15 hodin telefonicky oznámil pracovník restaurace v „Kulturáku“, že má problémy s opilým mužem. Hlídka v restauraci zjistila silně podnapilého devětatřicetiletého K.K., který se nemohl postavit ani na nohy. Na místo byla přivolána Lékařská záchranná služba, která ho odvezla do Klaudiánovy nemocnice.

OO1 – 22.39 hodin telefonicky požádala dispečerka Lékařské záchranné služby o prověření informace, že v ulici Nádražní za podnikem Akuma leží na chodníku zraněný muž. Hlídka na uvedeném místě zjistila potlučeného podnapilého čtyřiapadesátiletého L.D. Který uvedl, že jde z oslavy přitom upadl a když ležel na zemi, tak ho někdo okradl o peněženku s doklady. L.D. byl poté odvezen Lékařskou záchrannou službou do Klaudiánovy nemocnice k ošetření.

OO2 – 23.16 hodin oznámil telefonicky občan, že je rušen noční klid na Třídě V. Klementa reprodukovanou hudbou z podniku Biliár klub v Bondy centrum. Hlídka před Bondy centrem a uvnitř provedla kontrolu, rušení nočního klidu však nezjistila. Nicméně byl upozorněn personál provozovny na dodržování nočního klidu v době od 22.00 do 06.00 hodin.

OO2 – 04.28 hodin telefonicky oznámila občanka, že v ulici 17. listopadu u kina Fórum se pere několik osob. Hlídka přijela před kino Fórum během krátké chvíle, ale žádnou rvačku zde již nezjistila.

OO2 – 04.49 hodin oznámil telefonicky pracovník restaurace Mc Donalds v ulici Havlíčkova, že u vydávacího okénka restaurace je podnapilý muž, který vulgárně uráží kolegyni. Hlídka na místě zjistila, že personál restaurace urážel čtyřiatřicetiletý K.L., který na veřejném prostranství konzumoval pivo, přičemž je to v tomto místě zakázáno OZV. Jelikož nesouhlasil s obviněním z přestupku, bude přestupek oznámen příslušnému správnímu orgánu.

20.12.2008 VSTUP DO DISKUSE 7
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 25 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Korund benátky, s.r.o., Přemyslova, č.p. 686, 295 01 Mnichovo Hradiště. Informace: Vladimír Kolomazník, +420 326 771 233.

Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 25 000 Kč

Specialisté v oblasti marketingu Junior event specialista. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: O čem to bude?, - Pomoc s koordinací eventů pro TOP management, - Komunikace s dodavateli, zaměstnanci, - Organizační zajištění akcí na místě, - Plánování programu akcí, , Jaký by měl náš kolega být?, - Měl by znát MS Office, - Komunikativní, - Odolný vůči stresu, - Časově flexibilní, - Měl by být schopen logického myšlení, - Schopný domluvit se v angličtině, , Výhodou bude: zkušenost s marketingem či event marketingem nebo zkušenost s hostesingem, pasivní znalost německého jazyka, , Nezalekni se našich požadavků! Pokud splňuješ jen některé požadavky, zkus se přihlásit! Za zkoušku přece nic nedáš a pro šikovné lidi se u nás práce vždycky najde. Rádi se s tebou setkáme a případně Ti nabídneme i jiné pozice, které odpovídají Tvému profilu a tomu, co Tě baví, lépe!. Pracoviště: Hönigsberg & düvel datentechnik czech s.r.o. - sídlo, Českobratrské náměstí, č.p. 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Hana Kořínková, +420 739 392 710.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 25 000 Kč

Obchodní zástupci Obchodní zástupce na prodejně Vodafone. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Komu se hlásit: Martina Ortová,mail: martina.ortova-irs@vodafone.com, Tel.č.777352756, Co u nás budete dělat?, Na úplném začátku se můžete těšit na super školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci. Až se dozvíte vše potřebné, budete:i, • komunikovat s klienty na naší prodejně, • poskytovat informace o nabídce Vodafone, zjišťovat potřeby a přání zákazníků a hledat pro ně nejvhodnější řešení, Jaké znalosti a dovednosti od vás potřebujeme?, • pro-aktivita, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost, • příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup, • orientace v oblasti telekomunikací, v nabídce mobilních telefonů, novinek a aplikací výhodou, • uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office), A toto vám nabízíme:, •Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, •Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst, •Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, •Silné zázemí prodejny – vysoký potenciál nových firemních zákazníků a ideální možnosti péče o tyto zákazníky. Pracoviště: Frenčízová prodejna vodafone, Jičínská, č.p. 1350, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Ortová, .

Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč

Montážní dělníci mechanických zařízení Operátor výroby. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Společnost DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S.R.O. přijme na hlavní pracovní poměr: , OPERÁTORY VÝROBY, POŽADUJEME: , • ochotu učit se nové věci,, • manuální zručnost,, • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, • flexibilitu. , NABÍZÍME: , • zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti, , • velmi dobré pracovní podmínky,, • dynamickou a různorodou práci, • motivující finanční ohodnocení včetně odměn a benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování / stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, odměna ve formě 13. platu, možnost ubytování na firemní ubytovně, odměna za odpracované roky apod.), , V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NABÍZENOU POZICI ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA E-MAIL: prace@dzd.cz NEBO POŠTOU NA ADRESU:, DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE – STROJÍRNA S.R.O., Personální oddělení, Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou, Tel. 326 370 910. Pracoviště: Družstevní závody dražice - strojírna s r.o. [2], 294 71 Benátky nad Jizerou 1. Informace: Martina Šarköziová, +420 326 370 910.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Celníci a inspektoři odhalili nelegální obchod s tygry
14

Zabít, naporcovat, prodat. Čínská medicína si žádala tygry

Ilustrační foto.

Typická žaloba církví o majetky se týká kusu pole

Usmrcené oči Berouskových tygrů a širý, černý lán: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. července 2018.

Opilý řidič srazil cyklistu, za volantem ho vystřídala manželka. Také pila

Střední Čechy – Podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky je kvůli svému počínání během jediného večera celá manželská dvojice: muž i žena. O tom, čeho se podle policie pár dopustil 28. května v Čakovičkách na pomezí Mělnicka a Prahy-východ, informovala ve středu Eva Hašlová z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ.

Jízda po dálnici bez známky se prodražila o tisícovku

Střední Čechy – Častěji než našinci neplatí nyní za dálnici cizinci. Nasvědčují tomu alespoň poznatky ústeckých celníků, kteří prověřují dálniční známky i v části středních Čech: kontrolují dálnici D8 od Petrovic až po Prahu.

Šílené podmínky. Berousek prodával tygry Vietnamcům kvůli čínské medicíně

Kauza "Tygří oko" už dostává konkrétní obrysy. Celníci ve spolupráci s policií a Českou inspekcí životního prostředí odhalili nelegální obchodování s chráněnými zvířaty. Obviněni jsou tři muži, jeden z nich je už ve vazbě. Podle všeho chovatel Ludvík Berousek prodával tygry do tržnice SAPA, aby je pak mohli Vietnamci prodávat na produkty čínské medicíny.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT