OS – 08.30 hodin oznámila telefonicky občanka, že v ulici 17. listopadu v blízkosti trafiky parkují nedovoleně osobní vozidla, která brání průjezdu na propojovací komunikaci s ulicí Jana Palacha. Hlídka na místě na dvě zjištěná vozidla umístila předvolání pro nepřítomné řidiče – parkovací karty.

OS – 09.15 hodin oznámila telefonicky pracovnice prodejny Albert, že zaparkované osobní vozidlo u jejich rampy brání odjezdu zásobování. Hlídka na místě zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě a nechala přivolat odtahovou službu. Po jejím příjezdu se k vozidlu dostavila řidička, s kterou byl přestupek vyřešen na místě v blokovém řízení pokutou.

OS – 10.00 hodin oznámil telefonicky občan, že na Staroměstském náměstí na vyhrazených místech pro držitele rezidenčních karet, parkují vozidla hostů hotelu Zlatý kohout, která mají místa vyhrazená jinde. Hlídka na místě zjistila dvě vozidla a následně na věc upozornila recepční uvedeného hotelu, která hosty vyzvala k přeparkování.

OOč.2 – 12.35 hodin oznámil telefonicky občan, že v ulici U Stadionu u obchodního domu Kaufland tvoří kamiony překážku silničního provozu. Hlídka na místě zjistila, že zde tvoří překážku již jen jeden kamion – s řidičem vyřešila věc na místě v blokovém řízení. Dále věc projednala s pracovníkem obchodního domu, protože kromě opakujícího se výše uvedeného přestupku vozidla zásobování porušují při vjezdu zákaz vjezdu. Pracovník však o řešení věci příliš zájmu nejevil.

OOč.1 – 13.50 hodin oznámil telefonicky občan, že na náměstí Republiky u autobusové zastávky je propadlý rošt a mohlo by dojít k úrazu. Strážník na místě zjistil, že v domě sídlící firma má zavřeno, proto umístil rošt zpět na místo sám.

OS – 13.50 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o řešení oznámení – nezletilý chlapec se dopustil drobné krádeže. Hlídka na místě zjistila, že devítiletý chlapec z Mladé Boleslavi odcizil ze dvou Kinder vajíček obsah s hračkou. Hlídka jej předala v místě bydliště do rukou jeho matky s upozorněním, že věc bude oznámena sociálnímu odboru Magistrátu města.

OS – 14.45 hodin oznámil telefonicky občan, že před restaurací Budvar aréna v Krátké ulici sedí nějaký opilec. Hlídka na místě zjistila, že se jedná čtyřicetiletého občana z Mladé Boleslavi. Dále bylo telefonicky ověřeno, že se nejedná o pacienta léčebny v Kosmonosích. Vzhledem k tomu, že záchytná stanice je v provozu až od 18.00 hodin a s ohledem na stav dotyčného, hlídka přistoupila k tomu, že dotyčného přepravila do místa bydliště.

OS – 15.30 hodin oznámil telefonicky pracovník bezpečnostní služby obchodního domu Kaufland, že zadrželi pachatele drobné krádeže. Hlídka na místě zjistila, že třiačtyřicetiletý občan polské národnosti odcizil kuře v ceně 89,90 Kč. Po projednání věci byl přestupek s dotyčným vyřešen v blokovém řízení pokutou.

OS – 16.21 hodin oznámil telefonicky pracovník bezpečnostní služby Olympia centra, že před jejich vchodem leží nějaký opilec. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o sedmapadesátiletého bezdomovce, který sice nesrozumitelně komunikuje, není však schopen pohybu. Hlídka na místo nechala přivolat sanitu Lékařské záchranné služby, která dotyčného odvezla k dalšímu vyšetření.

OS – 19.15 hodin telefonicky oznámil pracovník restaurace v „Kulturáku“, že má problémy s opilým mužem. Hlídka v restauraci zjistila silně podnapilého devětatřicetiletého K.K., který se nemohl postavit ani na nohy. Na místo byla přivolána Lékařská záchranná služba, která ho odvezla do Klaudiánovy nemocnice.

OO1 – 22.39 hodin telefonicky požádala dispečerka Lékařské záchranné služby o prověření informace, že v ulici Nádražní za podnikem Akuma leží na chodníku zraněný muž. Hlídka na uvedeném místě zjistila potlučeného podnapilého čtyřiapadesátiletého L.D. Který uvedl, že jde z oslavy přitom upadl a když ležel na zemi, tak ho někdo okradl o peněženku s doklady. L.D. byl poté odvezen Lékařskou záchrannou službou do Klaudiánovy nemocnice k ošetření.

OO2 – 23.16 hodin oznámil telefonicky občan, že je rušen noční klid na Třídě V. Klementa reprodukovanou hudbou z podniku Biliár klub v Bondy centrum. Hlídka před Bondy centrem a uvnitř provedla kontrolu, rušení nočního klidu však nezjistila. Nicméně byl upozorněn personál provozovny na dodržování nočního klidu v době od 22.00 do 06.00 hodin.

OO2 – 04.28 hodin telefonicky oznámila občanka, že v ulici 17. listopadu u kina Fórum se pere několik osob. Hlídka přijela před kino Fórum během krátké chvíle, ale žádnou rvačku zde již nezjistila.

OO2 – 04.49 hodin oznámil telefonicky pracovník restaurace Mc Donalds v ulici Havlíčkova, že u vydávacího okénka restaurace je podnapilý muž, který vulgárně uráží kolegyni. Hlídka na místě zjistila, že personál restaurace urážel čtyřiatřicetiletý K.L., který na veřejném prostranství konzumoval pivo, přičemž je to v tomto místě zakázáno OZV. Jelikož nesouhlasil s obviněním z přestupku, bude přestupek oznámen příslušnému správnímu orgánu.