Muž vyhrožoval fyzickým napadením
Mladá Boleslav – Muž vyhrožoval fyzickým napadením, musela zasahovat policie. „V 20.52 hodin jsme obdrželi telefonické oznámení z Jiráskovy ulice 840, že mají u domu muže, který křičí, nadává a vyhrožuje někomu z domu fyzickým napadením. Při příjezdu hlídky na místo zde byl klid. U domu byl zjištěn jeden muž, byla provedena kontrola osoby a lustrace na pátrání, bez zjištění. Muž uvedl, že si sem přišel k rodičům pro boty a již z místa odchází,“ uvedl velitel Městské policie Mladá Boleslav Tomáš Kypta.

Pár si ustlal ve vestibulu pošty
Mladá Boleslav - Policisté nad ránem řešili dvojici, která si ustlala na poště. „V 03.50 hodin při kontrolní činnosti zjistila hlídka na třídě Václava Klementa 822 ležící osoby ve vestibulu pošty. Muže české a ženu slovenské národnosti strážníci probudili. Dvojice poté prostor opustila s doporučením využití střediska Naděje,“ uvedl velitel městské policie Tomáš Kypta.

Policisté řešili nepořádek u kontejnerů
Mladá Boleslav – V 08.10 hodin městská policie obdržela telefonické oznámení občana z ulice Luční, ohledně nepořádku okolo kontejneru na tuhý domovní odpad. Hlídka městské policie na místě zjistila, že způsobený nepořádek zřejmě způsobil nějaký bezdomovec, který odpadky z kontejneru vyházel. Operační důstojník o znečištění veřejného prostranství vyrozuměl firmu Compag, která provedla úklid tohoto veřejného místa.

Vilu, která patřila Radovanu Krejčířovi, zachvátil požár.
Milionový požár Krejčířovy vily asi nebyla náhoda
David Rath, archivní foto z července 2018.
Rathovi sebral post zastupitele pražský soud. Stížnost v Brně nepomohla