Zatoulaní psi na místě nebyli

Mladá Boleslav - „V Nádražní ulici se toulají dva psi,“ zněl varovný hlas občana, který zalarmoval státní policii. Následně do Nádražní ulice vyrazila hlídka městské policie. Ať pátrala, jak pátrala, psi nikde, a to ani podle popisu. Psi asi vytušili, že je čekají potíže, a místo opustili. Možné je i to, že se vrátili zpátky do svého bydliště, případně že si je majitel sám odvedl. 

Řidič ani auto nemají papíry

Mladá Boleslav - Opel, stojící v Jičínské ulici neměl platnou technikou prohlídku. A muž, který do něho usedl, nevlastnil řidičský průkaz. Městská policie vůz zastavila u Pírkova sanatoria. Protože došlo k podezření ze spáchání trestného činu, přizvala k řešení státní kolegy. 

Vybíral na charitu a zmizel

Mladá Boleslav - Včera u Olympie vybíral vousatý muž peníze na charitu a ty si dával do kapsy. Pak nasedl do auta se Slovenskou značkou a odjel. Hlídka na místě a okolí provedla kontrolu, ale daného muže nezjistila

Bezdomovec čekal na tatínka

Mladá Boleslav - Neděle večer. Občan z Pezinské ulice se obává o bezpečnost. V domě v ulici se neoprávněně zdržuje neznámý muž, kterého vykázal ven. Muž ale čeká venku, až ho někdo pustí dovnitř. Vyslaná hlídka městské policie záhy zjistila, že muž před domem je bezdomovce. Podle všeho ovšem nehledal teplo na chodbě domu, ale čekal na svého otce, který v domě bydlí.