Přespali a nechtěli jít

Mladá Boleslav - Myslel to dobře, ale pak se divil. Muž nechal přespat dva bezdomovce na chodbě panelového domu v ulici Na Radouči. Když se ale dvojice v úterním ránu probudila, odmítla opustit prostory, kde jim bylo dobře. Muž proto zavolal strážníky městské policie. Když se muži zákona dostavili, dvojce už byla pryč. Strážnic je ale dostihli a pokárali. Večer zase postarší bezdomovkyně ulehla do vestibulu pošty na třídě Václava Klementa. Strážníci ženu probudili a vykázali ven. Všichni bezdomovci byli navíc poučeni o možnosti využití střediska Naděje.

V autobusu onanoval. Pak přestoupil  

Mladá Boleslav – Bylo takzvaně tvrdé odpoledne, čas, kdy ve městě je nejvíce lidí. A byl to, podle všeho, otřesný případ. Jeden z cestujících v mladoboleslavské Městské hromadné dopravě po dobu jízdy a asi i na zastávkách ukájel své choutky. Podle ženy, která před středeční odpolední třetí hodinou zděšeným hlasem volala strážníkům městské policie, se muž v autobuse obnažoval a onanoval. A to před cestujícími. Dokonce jely autobusem i děti. Před příjezdem hlídky muž z autobusu vystoupil a nastoupil do jiného. Žena však muže sledovala a telefonicky naváděla hlídku městské policie. Ta autobus zastavila na autobusové zastávce Na Výstavišti a dotyčného muže vyzvala k vystoupení. Muž vystoupil a strážníky následoval. Následně ukázal občanský průkaz a pak se dostal do hledáčku státní policie, která si jeho nemravný čin vzala do svých rukou.

Policie zachraňovala srnu

Mladá Boleslav - Potkat srnu ve městě? I to se vám může stát. V úterním poledni například právě srna se zatoulala na dvůr domu v Ptácké ulici. A ta je hodně frekventovaná. Žena z domu se bála srnu vypustit na rušnou ulici, a tak zavolala městské policii. Strážníci usměrnili dopravu a zatoulané srně pomohli bezpečně projít na svobodu. 

Ukradli v Bondy 10 kabátů

Mladá Boleslav - Boleslavští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež proti dvěma zatím neznámým pachatelům. To odcizili ve středu 24. Ledna v 16.40 hodin celkem 10 značkových kabátů v jedné z prodejen Bondy centra. Jednalo se o dámské kabáty v hodnotě 14 tisíců korun. Policisté žádají případné svědky události, aby kontaktovali telefonní číslo 974 877 522, linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Lidé ztráceli a nacházeli

Mladá Boleslav - Z úterý na středu se na služebně městské policie objevily dvě peněženky. První nalezl náhodný kolemjdoucí okolo deváté hodiny večerní v ulici Mjr. Frymla. Byla pánská a byly v ní doklady. Zhruba hodinu po půlnoci pak hlídka nalezla před domem v Jiráskově ulici peněženku. Obě peněženky byly uloženy v oddělení ztrát a nálezů na městské policii. Aby toho nebylo málo, tak v úterním dopoledni nalezl cestující v autobuse platební kartu. Ta skončila v příslušné bance.