Vysoký je 170-180 cm, má hnědé oči a na krku výrazné tetování. Oblečen byl do vězeňských šatů.

Místo agresivní ženy platili jiní

Boleslavské autobusové nádraží nepatří zrovna mezi výkladní skříň města a kvůli jeho zastřešení se zde navíc často zdržují různé pochybné existence. V pondělí odpoledne zavolal například rozzlobený muž strážníky na agresivní ženu, která slovně napadala kolemjdoucí a po jednom dokonce mrštila láhev. Agresorku strážníci na místě již nezastihli, zjistili tu však dva muže, z nichž jeden na zastávce kouřil a druhý popíjel alkohol. Oba vyfasovali pokutu.

Muž ležící v křoví nebyl v ohrožení

Na městskou polici se často obracejí lidé, kteří strážníky žádají o to, aby prověřili zdravotní stav člověka ležícího na ulici. Většinou jde o opilce, kteří přebrali, či bezdomovce, tu a tam však kolemjdoucí upozorní na člověka se zdravotními problémy. Případ, který hlídka městské policie řešila včera po půl osmé ráno u AC Škoda na třídě Václava Klementa, však patřil mezi ty běžnější. Jednačtyřicetiletý bezdomovec z Polska tu usnul ve křoví. Strážníci po zjištění, že je v pořádku, zkontrolovali, zda není v seznamu hledaných osob a doporučili mu navštívit středisko Naděje. Hrůzný případ muže, který se před několika lety nedaleko AC zabil skokem z výšky a kolem kterého následně chodili lidé venčící psy s tím, že přebral, se naštěstí neopakoval.

Nezvaného hosta pomohli vyhnat

Městská policie Kosmonosy pomáhala v závěru minulého týdne ženě, které se pod kuchyňskou linkou usídlil sysel. Protože strážníci byli vytížení, zajistili vylákání zvířete členem technické čety.

Stříkačky z ulic nemizí úplně

Strážníci v pondělí opět sbírali použité injekční stříkačky, a to Na Karmeli a v ulici Jana Palacha. Přestože boleslavská pobočka Semiramis drogově závislým stříkačky bezplatně vyměňuje, ne všichni na kontaktní místo docházejí. Městská policie v dubnu během akce Jehla posbírala v ulicích za jediný den přes 40 použitých stříkaček.