Muž popíjel alkohol na veřejnosti
Mladá Boleslav – Ve městě opět došlo k porušování vyhlášky o zákazu konzumování alkoholu na veřejnosti. „V 15,00 hodin zjistila hlídka při kontrolní činnosti v ulici Nádražní muže sedícího na lavičce v parku, který konzumoval alkoholický nápoj. Strážníci muže vyzvali k prokázání totožnosti. Touto bylo zjištěno, že se jedná o občana české národnosti,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala. Výtečník přestupek a s tím spojenou pokutu neuznal a tak ho čeká další nepříjemné řešení na magistrátu.

Řídil nejistě a „bez papírů“
Mladá Boleslav – Městská policie nad ránem odhalila podezřelého řidiče. „V 03,15 hodin zjistila hlídka při kontrole v ulici Laurinova řidiče osobního vozidla, který řídil vozidlo tak nejistě, že vzniklo podezření, že řidič je pod vlivem nějaké návykové látky,“ popsal celou záležitost Kubala. Při kontrole řidič policistům uvedl, že potřebné dokumenty zapomněl doma. Hlídka tedy přivolala Policii ČR k dalšímu řešení. Ta zjistila, že má muž soudně udělený zákaz řízení a celou záležitost převzala.

V Čechově ulici se stala nehoda
Mladá Boleslav - Před půl pátou, při obvyklé pochůzce v Čechově ulici, zjistili strážníci dopravní nehodu dvou osobních vozidel. Hlídka se jala u incidentu pomáhat a zjistila, že se vše obešlo bez zranění. „Následně z důvodu nepřehledné dopravní situace na místě započala s usměrňováním provozu na pozemní komunikaci až do příjezdu Policie ČR, která si celou událost převzala k dořešení ve své kompetenci,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala. Po odstranění vozů ze silnice policisté odjeli.