Silnici nepřeběhl, zahynul pod koly

Mladá Boleslav – Zhruba v půl desáté dopoledne zahynul v neděli na silnici v Dukelské ulici králík. Tělo bez života objevila městské policie. Strážník králíka sebral a umístil do asanačního kontejneru. Pak byla na řadě kafilerní služba. 

Psi běhali parkem bez vodítek

Mladá Boleslav – Majitelé dvou psů neušli pozornosti hlídky městské policie, přestože byla neděle kolem deváté hodiny ranní. Venčili je v parku na Štěpánce, zvířata však nebyla na vodíku, ale běhala takzvaně na volno. Setkání skončilo pokutou.

Muž nadával asistentům

Mladá Boleslav – Když se v pondělním podvečeru setmělo, asistent Bezpečného města se obrátil na Městskou policii v Mladé Boleslavi s žádostí o pomoc při konfliktním jednání s místním mužem. Po příjezdu na místo se hlídka setkala s mužem, který se bez zapírání přiznal, že se k asistentům Bezpečného města choval hrubě a nadával jim. Vysvětloval přitom, že se zastával podnapilých bezdomovců, které asistenti z místa vykázali. Domníval se pravděpodobně, že je zásah zbytečný. Vzhledem k tomu, že nedošlo k žádnému fyzickému napadení, byli všichni zúčastnění uklidněni, poučeni a každý pak šel po svém. 

Poctivý nálezce vrátil peněženku

Mladá Boleslav - Poctivý občan žije. Na Komenského náměstí potkal v pondělní noci strážníky a předal jim černou peněženku s větší obnosem, kterou našel u kostela. Brzy poté se na služebnu dostavil majitel, který byl o nálezu telefonicky informován.

V domě nocoval pár bezdomovců

Mladá Boleslav – „V domě na náměstí Míru spí bezdomovec,“ hlásila žena strážníkům v nedělním dopoledni. Hlídka na místě objevila dokonce dvě osoby bez domova, muže a ženu. Probudili je, zkontrolovali a z místa vykázali.