Silnici nepřeběhl, zahynul pod koly

Mladá Boleslav – Zhruba v půl desáté dopoledne zahynul v neděli na silnici v Dukelské ulici králík. Tělo bez života objevila městské policie. Strážník králíka sebral a umístil do asanačního kontejneru. Pak byla na řadě kafilerní služba. 

Psi běhali parkem bez vodítek

Mladá Boleslav – Majitelé dvou psů neušli pozornosti hlídky městské policie, přestože byla neděle kolem deváté hodiny ranní. Venčili je v parku na Štěpánce, zvířata však nebyla na vodíku, ale běhala takzvaně na volno. Setkání skončilo pokutou.

Nehoda ze 7.1. 2012
Zrádná zatáčka za Jiřicemi se do podzimu narovná

Muž nadával asistentům

Mladá Boleslav – Když se v pondělním podvečeru setmělo, asistent Bezpečného města se obrátil na Městskou policii v Mladé Boleslavi s žádostí o pomoc při konfliktním jednání s místním mužem. Po příjezdu na místo se hlídka setkala s mužem, který se bez zapírání přiznal, že se k asistentům Bezpečného města choval hrubě a nadával jim. Vysvětloval přitom, že se zastával podnapilých bezdomovců, které asistenti z místa vykázali. Domníval se pravděpodobně, že je zásah zbytečný. Vzhledem k tomu, že nedošlo k žádnému fyzickému napadení, byli všichni zúčastnění uklidněni, poučeni a každý pak šel po svém. 

Poctivý nálezce vrátil peněženku

Mladá Boleslav - Poctivý občan žije. Na Komenského náměstí potkal v pondělní noci strážníky a předal jim černou peněženku s větší obnosem, kterou našel u kostela. Brzy poté se na služebnu dostavil majitel, který byl o nálezu telefonicky informován.

V domě nocoval pár bezdomovců

Mladá Boleslav – „V domě na náměstí Míru spí bezdomovec,“ hlásila žena strážníkům v nedělním dopoledni. Hlídka na místě objevila dokonce dvě osoby bez domova, muže a ženu. Probudili je, zkontrolovali a z místa vykázali. 

Prvních 19 vozů Škoda Superb Ambition s automatickou převodovkou převzali zástupci Policie České republiky od představitelů automobilky Škoda Auto.
Dálnice začnou brázdit nové policejní superby