Opilý muž si ustlal v autě

Mladá Boleslav – Na vůz, blokující průjezd v ulici 17. listopadu v Mladé Boleslavi, upozornil strážníky městské policie řidič, který tudy nemohl projet. Jejich překvapení nebralo konce, když zjistili, že v nabouraném osobním autě spí muž, který vůbec netuší, jak se tam dostal a kdo auto naboural. „Hlídka na místě zjistila, že ve vozidle je muž slovenské národnosti, který uvedl, že neví, kdo zde vozidlo zaparkoval ani, kdo jej naboural,“ uvedl ředitel Městské policie Mladá Boleslav Tomáš Kypta s tím, že následně byl zjištěn majitel vozidla, kterým byl mužův strýc. Ten byl posléze o celé věci vyrozuměn. 

Ženu vyděsil bezdomovec

Mladá Boleslav – Zaměstnankyně čerpací stanice zavolala městkou policii poté, co zjistila, že před čerpací stanicí spí bezdomovec a na její výzvy nereaguje. Strážníci muže bulharské národnosti probudili a poté ho nasměrovali na jeho ubytovnu.

Strážníci sbírali stříkačky

Mladá Boleslav – Když strážníci městské policie obdrželi informaci, že se u zahrádek nedaleko ulice Zalužanská povalují v křoví tři injekční stříkačky, neváhali a vyrazili na místo. Po důkladném ohledání místa nakonec zajistili čtyři kusy injekčních stříkaček a třináct kusů kontaminovaného materiálu.

Kouřila na dětském hřišti

Mladá Boleslav – Během kontroly dětského hřiště v části Čejetičky přistihli strážníci městské policie ženu, jak zde kouří cigaretu. Přestupek byl s ženou ihned vyřešen na místě v příkazním řízení.

Udělala si z auta ložnici

Mladá Boleslav – Spící ženu našli strážníci v autě v Ptácké ulici. Ta uvedla, že jí někdo rozbil čelní sklo a propíchal pneumatiky.

Cizinci se opírali o cizí auta

Mladá Boleslav – Policejní hlídka domlouvala třem mužům ukrajinské národnosti, kteří se v okolí Bondy centra opírali o cizí auta.