Žena si ustlala v čekárně

Mladá Boleslav – Strážníci městské policie vyjížděli na oznámení dozorčího k ženě, která spala v podnapilém stavu v čekárně na autobusovém nádraží. Policejní hlídka ženu probudila, provedla kontrolu její totožnosti a poté ji z čekárny vykázala. 

Stařenka dostala chuť na ovoce

Mladá Boleslav – Nalinku městské policie se v pondělí krátce po půl druhé ráno obrátil občan ze Staroměstského náměstí s tím, že z vedlejšího bytu, kde bydlí velmi stará žena, se ozývá volání o pomoc. Strážníci na místě zoufalé volání rovněž slyšeli. Šetřením na místě bylo zjištěno, že se jedná o ženu, která je upoutána na lůžko a stará se o ni ošetřovatelka. Hlídka ji tedy kontaktovalaa požádala o otevření bytu. Stařenka bylav pořádku a žádné nebezpečí jí nehrozilo. Pouze dostala chuť na ovoce, na které ale nedosáhla.

Cizinec musel uklízet

Mladá Boleslav – Policejní hlídka objevila na pěší zóně Na Karmeli velmi podnapilého muže cizí národnosti. Ten kolem sebe nadělal velkou spoušť. Strážníci pak nechali muže nepořádek uklidit.

Odpadkové koše zmizely

Mladá Boleslav – Uklízečka, která si všimla, že v Havlíčkově ulici chybí odpadkové koše, nahlásila tuto skutečnost městské policii. Strážníci na to obratem upozornili odpovědnou osobu.

Našla injekční stříkačku

Mladá Boleslav – Žena, která našla u Domu kultury injekční stříkačku, zavolala strážníky. Ti nebezpečný nález odklidili.

Opilec překážel řidičům

Mladá Boleslav – Opilý muž, který se v ulici Mjr. Frymla opíral o parkovací automat, klidně usnul. Probrali ho až strážníci.