Pod vlivem ničil zastávku

Mladá Boleslav - Muž pod vlivem omamných látek ničil tento týden v Nádražní ulici autobusovou zastávku. Neunikl péči Policie ČR.

Před Penny ležel bezdomovec

Mladá Boleslav - V pondělí odpoledne oznámil pracovník bezpečnostní služby Penny marketu, že před jejich provozovnou leží na zemi bezdomovec. Přivolaní strážníci na místě zjistili podchlazeného muže. Policisté proto přivolali záchranku, která muže převezla k dalšímu zdravotnímu ošetření do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

Opilý pokřikoval na lidi

Mladá Boleslav - Během uplynulého volebního víkendu oznámil telefonicky občan městským strážníkům, že u obchodního domu Albert v Jičínské ulici se pohybuje silně podnapilý bezdomovec, který obtěžuje kolemjdoucí lidi pokřikováním. Hlídka dotyčného nalezla již mimo frekventovaná místa. Doznal, že popíjel alkohol na veřejném prostranství a pokřikoval po lidech. Policisté ho vyzvali ke klidu a přestupek oznámili k dořešení na příslušný odbor magistrátu města.,

Opilec odmítal jít z nemocnice

Mladá Boleslav - Před nedávnem oznámil personál Klaudiánovy nemocnice na služebnu městské policie, že se na tamní hlavní vrátnici vyskytuje velmi agresivní opilec, který odmítá i přes výzvu bezpečnostní služby nemocnice místo opustit. Hlídka strážníků na místě zjistila muže, kterému zhruba před hodinou přivolala záchranku. Dotyčný muž byl řádně ošetřen a lékař rozhodl, že hospitalizace není nutná. Na výzvu hlídky opilec prostor nemocnice opustil. 

Zamkl se na WC a nechtěl pryč

Mladá Boleslav - Včera v nočních hodinách oznámila telefonicky pracovnice čerpací stanice Benzina na dálnici D10, že se jí na toaletě zamkl bezdomovec. Podle obsluhy se na WC nacházel delší dobu a navíc odmítal otevřít. Policisté po kontrole totožnosti třicetiletého muže z objektu vykázali. 

Někdo otočil dopravní značky

Mladá Boleslav - Tento týden měl někdo za dobrý vtip otočení značek v ulici Na Celně směrem na Jemníky. Šlo o označení začátku a konce obce. Strážníci vše napravili.