V pondělí nejezdil výtah

Mladá Boleslav - Dvakrát během dne museli městští strážníci řešit nefunkční výtah v Ptácké ulici. Nejprve v 7 a pak ve 12 hodin.

Muž si přivlastnil lihovinu

Mladá Boleslav - Muž cizí národnosti se v pondělí odpoledne vydal do Alberta na nákupy bez placení. Tam zcizil láhev alkoholického nápoje v ceně 120 korun. Jeho počínání nicméně neušlo tamní bezpečnostní agentuře, která ho zadržela a předala hlídce městské policie. Záležitost se uzavřela pokutou a návratem zboží zpátky na prodejnu.

Pracovnice asi dospávala dluh

Mladá Boleslav - Liduprázdnou čerpací stanici u jednoho z mladoboleslavských obchodních domů našel muž, který v sobotu o půl jedenácté večer jako zákazník vstoupil dovnitř. Zúčastněně tedy přivolal hlídku městské policie. Ta benzinovou pumpu propátrala a výsledkem její snahy byl objev pracovnice, podřimující v místnosti pro zaměstnance. Nejisti si příčinou jejího spánku, zavolali policisté vedoucímu pracoviště, který ženu posléze nahradil vyspalejší kolegyní.

Házení petard se nevyplatilo

Mladá Boleslav - Nevhodný způsob zábavy si v pondělí po desáté hodině večer zvolila skupina mladých lidí. Ta v Erbenově ulici házela petardy do odpadkových košů, čímž popudila místního občana, který zavolal městskou policii. Díky informacím od oznamovatele a záznamům z kamerového systému se hlídce podařilo dostihnout mladého muže a dívku. Mladík se ke všemu přiznal a jeho případ budou ještě řešit příslušné správní orgány. 

Opilec málem umrzl na lavičce

Mladá Boleslav - Přes hodinu seděl v pondělí večer na zastávce v Laurinově ulici opilý cizinec. Řidič autobusu, který ho na místě dříve vysadil, proto vzhledem k panujícím mrazům raději zavolal městskou policii. Ta muže preventivně převezla do nemocnice, odkud následně putoval na záchytku.

Nalezl nejen vkladní knížku

Mladá Boleslav - Jeden z návštěvníků střediska Naděje nelezl ve Štyrsově ulici doklad k povolení k pobytu a vkladní knížku. Oba doklady byly předány na příslušné instituce.