V Boleslavi se o víkendu sbíraly stříkačky

Mladá Boleslav – Problém s odhozenými injekčními stříkačkami je ve všech městech napříč republikou. V Boleslavi jich lidé v neděli objevili celkem dost. První nález učila jedna z boleslavských obyvatelek a procházce po cestě od Koněvovy ulice, další potom ležela v parku Štěpánka. Jeden nález potom přidal v odpoledních hodinách policista. Všechny nálezy skončily ve speciálním sběrném boxu.

Bezdomovec se svlékal na veřejnosti

Mladá Boleslav – Městská policie už po deváté dopolední vyjížděla ke kurióznímu případu. Volala jim totiž jedna z místních obyvatelek, že se na Výstavišti před obchody se do půl těla svlékl nějaký bezdomovec, který pokřikuje po okolí. „Hlídka na místě zjistila, že se jedná o dvaapadesátiletého známého mladoboleslavského bezdomovce. Ten se po kontrole totožnosti na příkaz hlídky oblékl a místo opustil,“ uvedl zástupce ředitele městské policie Tomáš Kypta.

Muž spal v popelnici, vzbudili ho policisté

Mladá Boleslav – V neděli v půl jedenácté dopoledne telefonicky oznámil jeden z boleslavských obyvatelů, že v ulici Jana Palacha spí v kontejneru na tříděný odpad zřejmě nějaký muž. „Hlídka na místě zjistila, že v kontejneru na papír je podnapilý jednatřicetiletý občan polské národnosti,“ uvedl Ondřej Kubala z městské policie. Muž podle Kubaly nepotřeboval žádnou pomoc, sám odešel na nedalekou lavičku, kde se posadil. To ovšem nebyl konec, muž se totiž v odpoledních hodinách do kontejneru vrátil a policisté jej znovu vykázali.