Muž "odpočíval" na ulici
Městští strážníci v neděli vyjížděli také k jednomu poněkud kurióznějšímu případu. „V 13,37 hodin zjistil pracovník kamerového systému poblíž obchodního domu Bondy na zemi ležícího muže. Hlídka na místě zjistila podnapilého čtyřiačtyřicetiletého M. M. z Mnichova Hradiště, kterého probudila. Muž nebyl zraněn. Hlídce uvedl, že zde před odjezdem do svého trvalého bydliště jen odpočívá,“ uvedl velitel městské policie Tomáš Kypta. Pán byl poučen, aby odpočíval vsedě a hlídka jej opustila.

Manželé se poprali 
Neshody mezi manželi, které zřejmě nekončily pouze u ostrých slov, museli řešit strážníci městské policie. „Občanka z ulice Na Radouči telefonicky oznámila, že je fyzicky – kdy do ní strká – i verbálně napadána svým podnapilým manželem,“ potvrdil velitel městské policie v Mladé Boleslavi Tomáš Kypta. Hlídka na místo vyrazila, ale fyzické napadání nezjistila. „Po uklidnění situace a poučení obou manželů o dalším možném postupu se muž rozhodl, že se jde ven projít a uklidnit se. Následně hlídka místo opustila,“ dodal Kypta.

Za bílého dne na ulici čichal toluen
V neděli těsně před třináctou hodinou policisté přijali oznámení boleslavského obyvatele o tom, že před hlavním vchodem do obchodního domu je muž, který zřejmě čichá toluen. Hlídka na místě zjistila šestatřicetiletého bezdomovce, který se k čichání toluenu přiznal. Vzhledem k tomu, že uvedený nesouhlasil s přestupkem, bude jeho jednání oznámeno na příslušný odbor Magistrátu města Mladá Boleslav.