Nalezl přepravky s tekutinou

Mladá Boleslav - Za obcí Bezděčín na lesní cestě byly nalezeny přepravky s neznámou kapalinou. Podle zjištění hasičů se jednalo o mazací kapalinu. Nejednalo se o jedy, kyseliny ani louhy, proto bylo místo uklizeno firmou Compag.

Labrador běhal bez vodítka

Mladá Boleslav - V pondělí odpoledne volně pobíhal Na Výstavišti labrador. Na místo vyslána hlídka zjistila majitele, který dostal pokutu. Majitel si pak psa řádně upoutal na vodítko a odešel.

Opilec ulehl na zastávce

Mladá Boleslav - Odpolední zvýšená konzumace tvrdého alkoholu zmohla před nedávnem muže u obchodního centra Bondy na třídě Václava Klementa. Dotyčný znavený muž si proto ustlal pod lavičkou v přístřešku na autobusové zastávce a navíc se mu zřejmě při uléhání podařilo udeřit se do hlavy. Přivolané hlídce mladoboleslavské městské policie se z opilce nepodařilo dostat jediné srozumitelné slovo, přivolala proto záchrannou zdravotní službu, která ho převezla do nemocnice k lékařskému vyšetření. Po mužově vystřízlivění mělo jeho jednání právní dohru. 

Rozbil dveře, ale neutekl

Mladá Boleslav - V neděli podvečer se rozhodl jeden z bezdomovců, že přespí v domě v Jilemnického ulici. Muže, jenž se ho pokoušel přemluvit k odchodu, pak bezdomovec zahrnul urážkami. Navíc ještě rozbil skleněné dveře a na muže házel střepy, až jej lehce poranil. Poté z místa odešel, ale zúčastněný muž ho sledoval a udával přitom jeho polohu městské policii. Ta výtržníka zadržela a předala jeho případ Policii ČR.

A zase stříkačky. Teď i v cukrárně

Mladá Boleslav - Městská policie předevčírem řešila nález použité injekční stříkačky na náměstí Republiky v domě číslo 1052, dále v Erbenově ulici 701 a stejné oznámení o nálezu injekčních stříkaček přijal operační důstojník z cukrárny na Staroměstském náměstí, kde byly injekční stříkačky nalezeny na WC.