Stejně jako z uvádění řady akcí – od plesů nebo firemních večírků přes programy pro děti a hasičské soutěže či oslavy měst až třeba po módní přehlídky. Nebo akce s charitativním podtextem.

Tisíce příznivců

Že patří ke známým osobnostem, dokazuje už třeba fakt, že má samostatné heslo v otevřené internetové encyklopedii Wikipedie. O vlastní webové doméně www.baratluchorova.cz ani nemluvě. Stejně jako o bohaté fotogalerii na Instagramu s 8830 sledujícími uživateli.

To, že se informace Deníku o nové mluvčí shodují s pravdou, potvrdil vedoucí oddělení styku s médii a veřejností krajského úřadu Marek Rejman. Z jeho slov vyplynulo, že Tlučhořová se nyní seznamuje s fungováním úřadu a s jeho týmem. To vlastně potvrdila i ona sama: „Od 1. 11. 2018 jsem zaměstnancem Krajského úřadu Středočeského kraje,“ reagovala na dotaz Deníku.

Radio Kiss vylíčilo jednu ze svých největších hvězd jako neustále pozitivně naladěnou věčnou optimistku, která miluje legraci a ráda, hodně ráda se směje. „Baví ji in-liny, fitko – a teď si oblíbila i běhání. I přes to, že pořád někde „lítá“, miluje klid. Ať už chvíle, kdy je jen sama s knihou v ruce, nebo sedí s přáteli na sklence dobrého bílého vína,“ prozrazuje její profil.

Třicetiletá rodačka z Příbrami vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích (a následně se skutečně stala učitelkou mateřské školy v obci Podlesí nedaleko Příbrami). Magisterský titul získala na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

Do práce se zpěvem

Když před třemi roky moderátorka odpovídala v on-line rozhovoru čtenářům Benešovského deníku, připomněla, že velkou školou pro ni bylo právě období, kdy se dva a půl roku starala o děti ve školce. „Byla to skvělá kapitola mého života,“ ohlédla se do minulosti. A tehdy v říjnu 2015 se svěřila se třeba i s tím, že vstávat tak, aby ze studia pozdravila posluchače plná svěžesti už v půl šesté, jí nedělá problém.

„V první řadě hned po ránu pozdravím svého kocoura Edýho, který ten skřípavý hlas bohužel odnese, a při cestě autem do rádia si zpívám nebo mluvím sama se sebou,“ odpověděla na otázku, jak dokáže být každé ráno pohotová a fit a naladit si hlasivky, aby se z rádií nelinuly skřípavé zvuky.