pátek 8. – neděle 10. listopadu (9 - 17 hodin)
* Autosalon Kola 2019
* Pivní a vinné slavnosti
* Tuning show

Tou hlavní je letošní autosalon Kola 2019. Pomoci může například těm, kteří se chystají koupit nový vůz. Další výhody pak popisuje David Skála, manažer výstavy. „Návštěvníci se u nás můžou seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek na našem trhu. V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Určitě zajímavé a atraktivní budou i speciály připravené například na drifty nebo sprinty,“ popisuje Skála.

Sobotu okoření tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz a zároveň vyhrát zajímavé ceny.

Součástí výstavy budou i letos Pivní a vinné slavnosti. „Desítky malých i větších pivovarů a vinařství z Čech i Moravy nabídnou své lokální produkty. Chybět nebude ani první Svatomartinské víno a svatomartinské husy a mnoho dalších delikates k pivu a vínu,“ doplňuje ředitel výstaviště Ondřej Matouš.

V pátek a v sobotu program doplní ještě Středočeský gastrofestival, který představí kuchařské umění profesionálů i začínajících kuchařů a studentů středočeských škol. Příchozí čeká i kuchařská show Ivana Vodochodského a show cukrářky Kateřiny Fornůskové Neterdové. Výstaviště je otevřeno od pátku do neděle denně od 9 do 17 hodin.