Velký zájem je o vše v motivech oblíbeného animovaného filmu Ledové království. Velmi oblíbené jsou i hračky v motivech animovaného seriálu Máša a Medvěd, celou řadu hraček v této licenci letos uvedla na trh společnost Simba Toys. Populární novinkou je elektornická stolní hra Pravda nebo lež od společnosti MAC Toys. A ze zmiňovaných interaktivních hraček je to třeba Storidoo - skřítek vypravěč nebo Furby.

Logo společnosti Pompo.Furby je jedinečná plyšová postavička, která mluví, učí se, dokáže se spojit s dalšími kamarády Furby a její herní hodnotu rozšiřuje mobilní aplikace, která je rok od roku propracovanější a skýtá mnohé možnosti. Díky aplikaci děti svého Furbyho třeba krmí, sprchují, hrají si s ním a mnoho dalšího. Podle toho, jak se dítě Furbymu věnuje, tak se hračka učí nové věci a postupně se vyvíjí.

Furby se poprvé objevil v roce 1998. Od té doby však bylo na trh uvedeno sedm edicí této hračky, které se prodalo, za celou dobu její existence, několik milionů kusů. To svědčí o její oblíbenosti mezi dětmi.

Lepíkománie

„Již druhým rokem jsme pořádali spotřebitelskou soutěž s názvem Lepíkománie, která má u našich zákazníků obrovský úspěch. Princip je jednoduchý. Za každých 250 korun nákupu v prodejně Pompo nebo na espohu www.pompo.cz, zákazník obdrží jednu samolepku (lepík), který vlepí do sběratelského archu a nasbírané lepíky si může vybrat báječné dárky od Mattela, který je partnerem celé akce," podotkla Andrea Ďuríčková.

PompoCentrála maloobchodního řetězce Pompo se nachází v Unhošti u Kladna, kde má firma i potřebné sklady. V současnosti čítá síť 92 prodejen po celé České republice. Prodejny jsou zároveň výdejním místem eshopu www.pompo.cz.

Internetový obchod nabízí zákazníkům mnohé, zjištění aktuální skladové dostupnosti položky, nebo zda daná položka, jíž zákazník shání, je skladem na jeho nejbližší prodejně.

Přes eshop si zákazník může zboží na dané prodejně zarezervovat a následně si pro něj v klidu dojít a zboží je pro něj připraveno. Což právě ve vánočním období ocení mnoho zákazníků.

Čtěte také: Namaluj Vánoce… Děti ozdobí titulní stranu Deníku