V minulých dnech jste vyjadřovali svou přízeň vánočním stromům v okresním kole. Nyní již známe vítěze ze všech deseti regonů a jednoho z nich můžete posunout na první příčku v krajském kole. Tím dáte tamní radnici šanci získat cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun.


Nahrává se anketa ...

Jaký vánoční strom se vám nejvíce líbí? Hlasovat můžete do soboty 16. prosince do 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři, a to každou hodinu. Registrovat se můžete ZDE, registrace je nezbytná s ohledem na zajištění regulérnosti hlasování. Je bezplatná, nezavazuje vás k objednání předplatného.

Děkujeme za váš hlas a přízeň našemu webu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

close Vánoční strom Deníku info Zdroj: Deník zoom_in Vánoční strom Deníku Krajské kolo hlasování:
12. - 16. prosince
Celostátní kolo hlasování:
17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.

Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

K hlasování jen pro přihlášené čtenáře jsme přistoupili proto, abychom zamezili zmanipulování ankety pomocí robotů. K tomu, abyste se registrovali, však není potřeba platit předplatné. Stačí jen vyplnit e-mail a přihlásit se.

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoční pouták

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!