Areál Monínec v pátek 8. prosince zahájí provoz celého areálu a spuštěn bude také každodenní provoz. „Denní lyžování funguje od pondělí do neděle v čase od 9-16 hodin. Večerní lyžování je pak v provozu každý den včetně víkendů od 18 do 21 hodin. V provozu bude lanová dráha i kotva. Otevřeny budou každý den v čase lyžování také půjčovna a servis. Lyžařská škola bude taktéž v provozu každý den,“ uvedla tisková mluvčí areálu Martina Kalusová.

Lyžování si budou návštěvníci moci užít i na Štědrý den, kdy bude vlek v provozu od 9 do 12 hodin.

Od 25. prosince budou zájemci opět moci využít jak denní, tak i noční lyžování. Otevřeny budou i půjčovna lyží a servis, a to od pondělí do neděle od 8:30-16:30 a od 17:30-21:30.

Stejně jako loni se i letos areál během zimní sezóny zaměří na rodiny s dětmi, kterým nabídne nejen lyžařskou školu, ale i dětskou hernu Moniště, kde se budou moci děti po výuce zabavit.

Sezona v areálu Monínec začala už 17. listopadu večerním lyžováním. Nedočkaví lyžaři mohli vyrazit na horní část Hlavní sjezdovky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nedělní revoluce v městské dopravě. Příbram přijde o svůj Stalingrad

Největší výhodou změn v příbramské městské dopravě bude nově možnost využívat i tarif PID, říká Vlastimil Janoušek z Integrované dopravy Středočeského kraje. | Video: Milan Holakovský