Děti všech věkových kategorií se vžily do role malířů a za pomoci své fantazie a libovolné výtvarné techniky ztvárnily úžasného superhrdinu nebo přání hokejistům ke 110. výročí. „Děti stále baví kreslit a tvořit. Přesvědčila nás o tom skutečnost každoročního nárůstu přihlášených prací. V letošním ročníku porota hodnotila celkem 112 zdařilých obrázků,“ uvedl Tomáš Dragon, předseda představenstva Dragon Internet.

Děti soutěžili celkem ve čtyřech kategoriích – předškolní věk, mladší školní věk, starší školní věk a ve studentské kategorii. Pro vítěze si pak organizátoři připravili zajímavé ceny. Děti si některé své ceny mohly dokonce samy vybrat a koupit v obchodním centru. Za získaný poukaz si ti nejlepší koupili například hračky, oblečení, kosmetiku, ale nezapomněli ani na své kamarády, které potěšili sladkostmi.

Účastníci soutěže také mohli vybrat svého vítěze a udělit tak pátou cenu. Pro děti pak byl připraven zábavný program, zpívalo se, tančilo, kreslilo a všechny přítomné bavil klaun Honza Popleta. Výtvory dětí si zájemci mohou prohlédnout v prostorách Olympia centra, a to až do 10. listopadu. 

S využitím tiskové zprávy společnosti Dragon internet