Zahýbejte hudebním nebem na Mladoboleslavsku! Pojďte s námi hledat nejoblíbenější hudebníky. V těchto dnech totiž startuje čtvrtý ročník prestižní hudební ankety Otík 2011, která vyvrcholí 8. prosince slavnostním večerem v Domě kultury Mladá Boleslav.

„Nyní vstupujeme do první fáze soutěže, kdy se připravují nominace hudebníků a tradičně vyzýváme hudební fanoušky a čtenáře, aby nominovali osobnosti, které mají rádi, které znají a které by si letos cenu určitě zasloužily,“ říká šéfredaktor středočeských Deníku Jiří Macek.

Cílem nominací je, aby se do soutěže dostali opravdu všichni hudebníci, na které by nominační porota soutěže mohla zapomenout. Hledáme nejoblíbenější interprety v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Talent do 18 let, dýdžej a Počin roku. Do Síně slávy budou uvedeny tři osobnosti, které se zasloužily o rozvoj a popularitu muziky v regionu.

Posílejte nominace

Do 9. listopadu 2011 nám můžete poslat vaše tipy se jmény interpretů velmi snadno na e-mailovou adresu petra.kuldova@denik.cz. Zasílejte název kapely, jméno a telefonický kontakt na vedoucího formace.

Do kategorií Zpěvák, Zpěvačka a Talent budou zařazeni ti interpreti, kteří mají bydliště na Mladoboleslavsku, to se týká rovněž alespoň dvou členů hudebních kapel. Do jednotlivých kategorií budeme zařazovat všechny hudební žánry bez rozdílu.

Od 11. listopadu začneme tisknout v Boleslavském deníku hlasovací kupon. Stejně tak odstartuje hlasování na www.boleslavsky.denik.cz. Hlasování bude ukončeno 4. prosince. Pravidla hlasování zveřejníme u každého hlasovacího kuponu.

Vážení čtenáři, přemýšlejte o tom, na koho bychom v anketě neměli zapomenout. Čekáme na vaše tipy… Anketa se loni setkala s nezvyklým zájmem. Hlasovaly tisíce fanoušků.

Vyhlašovatelem ankety jsou Agentura Jan Šťastný a Boleslavský deník, generálními mediálními partnery jsou Rádio Jizera a rádio Kiss Delta.