Sobotní program pak začne ještě o hodinu a půl dříve vystoupením skupiny Dolls In The Factory. Dále si budou pódium předávat kapely Olympic revival, InAction, Scheiß auf leis a Komunál. Oba dny bude program zakončen retro afterparty ve velkém stanu, která začne ve 22.01 hodin.

Hlavní hvězdou festivalu však bude pivo. To bude přivezeno z pivovarů Bohemia Regent, Beránek, Černá hora, eMBe pivovar, Falkenštejn, Gambrinus, Hendrych, Kácov, Klášter, Kingswood, Kozel, Lomnické pivo, Krkonošský Medvěd, Pilsner Urquell, Radegast, Radegast Birell, Rohozec, Svijany a U Hušků.

Pro "nepivaře" budou připraveny nelako nápoje, destiláty i míchané nápoje. Z občerstvení pak budou stánky s burgery, tortilami, grilovanými kuřaty, nudlemi, klobásami, kýtou, langoši, trdelníky, cukrovou vatou a různými sladkostmi a cukrovinkami.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Po celou dobu festivalu budou připraveny atrakce a soutěže pro děti, netradiční pivní soutěže, ale také stan s interaktivními exponáty z liberecké IQ Landie a hudební složka bude prokládána dřevorubeckou show STIHL TIMBERSPORTS s vícemistrem světa Martinem Komárkem.

Novinkou kromě dvojnásobné délky budou letos i zálohované plastové kelímky s logem festivalu. Ty budou stát 50 Kč a bude je možné vrátit a peníze získat zpět, nebo si kelímek ponechat jako suvenýr na příjemně strávené chvíle. Vstup na akci je zdarma.