V Ústí nad Labem se v sobotu 4. června konal 6. Ročník soutěže Norh Orient show tanečních formací a skupin, v podtitulu byla soutěž označená jako neoficiální Mistrovství ČR v bellydance, vzhledem k tomu, že soutěž se stává čím dál tím více profesionalizovanou a také velmi navštěvovanou. Soutěžily jak dětské týmy, smíšené, tak skupiny dospělých tanečnic.

Taneční skupina Ameera Shahrazad , která soutěžila pod ZŠ Krnsko, si vybojovala 1.místo s choreografií orientálního flamenca : Salma ya salama a stala se tak mistry ve svém oboru. Dětskou taneční skupinu trénuje Nikola Nashita Uramová již delší dobu a to se také ukázalo jako veliké plus v této soutěži. Sama Uramová je členkou úspěšné skupiny TS Shareefa z Mladé Boleslavi, odkud čerpá své nápady a inspiraci pro trénování s dětmi.

Skupina předvedla skvělý výkon a sklidila tak ovace diváků i ocenění nějvyšší a ze soutěže si přivezla nejen dárek , ale i diplomy a pohár . Soutěž měla 470 registrovaných přihlášek z celé ČR. V porotě usedly známé tanečnice a lektory orientálních tanců: Shareefa (Mladá Boleslav), Mgr.Stanislava Mužíková (Teplice), Mona ( Liberec), Šárka Černá (Praha), Martina Viewegová ( Praha).

Skupina Ameera Shahrazad nevybojovala své místo poprvé, naopak již se umístila na Mezinárodní soutěži v Mladé Boleslavi, kde se umístila s folklórním tancem saidi na 3. místě v konkurenci dospělých tanečnic v listopadu roku 2010. I dále se připravují na další soutěže a na vystoupení na akci Orient na Stránově, kde 25. 6. vystoupí jako čestný host akce.