Místo mluveného slova tentokrát přítomné pořadem provedla hudba. František Lamač totiž patří k interpretům, pro něž nemá hudba hranice a dokáží potěšit uši posluchačů všech věkových kategorií. V průběhu dvouhodinového programu tak zazněly tóny operety, klasické hudby, ale i řada muzikálových melodií a evergreenů.

„František Lamač má navíc velmi blízko k místnímu kraji, protože pochází z nedalekých Plaz, do kterých se často a rád vrací. Líbilo se mi, že návštěvníci akce si mohli poslechnout oblíbené skladby, a některé si dokonce s tímto profesionálním doprovodem i zazpívat,“ řekla manažerka Sparingu Jana Dufková. Příští Křeslo pro hosta obsadí 29. dubna od 18 hodin herec, komik a bavič v jedné osobě Josef Alois Náhlovský, který určitě nenechá v klidu ani jednu diváckou bránici.

Zajímavý program, určený hlavně rodinám s dětmi, si můžete přijít užít 30. května od 16 hodin. Na Holé Vrchy dorazí Dáda Patrasová a Felix Slováček. Dáda přiveze dětem zábavnou show, plnou písniček a soutěží. Felix Slováček hrou na saxofon zase potěší dospělou část publika. „Akci pořádáme jako malý dárek k nadcházejícímu Mezinárodnímu dni dětí,“ dodává manažerka.