V pátek 7. května máte poslední šanci dát hlas svému oblíbenci v anketě Muzikant středních Čech! Vítězové ankety Boleslavský Otík tak mohou zabodovat i v krajském měřítku.

Měli jste možnost hlasovat pomocí tištěných anketních lístků a internetového hlasování pro vítěze Otíka: skupiny Kočky neberem, Difur Band, Seven, zpěváky Filipa Šubra, Jan Kaňku, Luboše Odháněla a zpěvačky Moniku Karglovou – Štěpánkovou, Gabrielu Konopkovou a Petru Páchovou.

Mladoboleslavští vítězové bojují o Muzikanta středních Čech společně s vítězi obdoby Boleslavského Otíka ve všech deseti okresech. Své muzikanty tak mají všechny okresy – Benešovsko, Berounsko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Kladensko, Kolínsko, Kutnohorsko, Příbramsko a Rakovnicko.

Právě dnes naposledy vychází tištěný anketní lístek, který můžete jakýmkoliv způsobem doručit do redakce Boleslavského deníku (Železná 107, Mladá Boleslav) do středy 12. května do 12 hodin. Rovněž internetové hlasování končí dnes. Neváhejte! Máte poslední šanci podpořit mladoboleslavské hudebníky!
Po ukončení hlasování sečteme zvláště hlasy v tištěném Deníku a zvláště hlasy na internetu, a to ve všech okresech. Ze součtu hlasů nám vzejdou dvě pořadí – jedno z Deníku, druhé z internetu. Součet pořadí pak určí konečné umístění.

Čím nižší součet umístění daný interpret získá, tím na tom bude pochopitelně lépe. Ideální stav je tedy, aby interpret zvítězil jak v „papírovém“ Deníku, tak na internetu. V tom případě má součet hlasů dva a nemůže být předstižen. Pokud bude mít více interpretů stejný součet umístění, pak o pořadí rozhodne umístění v „papírovém“ hlasování.