Festival postupně nabídne tři koncerty, na kterých se se představí patnáct pěveckých sborů z různých koutů České republiky. Ty budou hostit domácí pěvecké sbory fungující pod hlavičkou Základní umělecká škola Mnichovo Hradiště.

Všechny koncerty se uskuteční v sále ZŠ Sudetská. V pátek 5. dubna se odehraje koncert s názvem Setkání dětských sborů. Od 17 hodin vystoupí sbory Zvonky, Camella, Alaudae, Osminky a Rolnička.

V sobotu 6. dubna je od 15 hodin na programu Setkánní přípravných sborů Představí se Koťata, Zvonečky, Stodůláček, Jiřičky Minorky a Zvonečky Praha.

Třetí koncertem bude Setkání smíšených sborů, které se odehraje v sobotu 13. dubna od 16 hodin. Představí se Continuo, Jistá nejistota, Smíšený sbor Jizerka, Pěvecký sbor Dopravního podniku a Pifferaios.

„Každý koncert bude zakončen společným zpěvem a společnou zábavou. Setkání dětských sborů zakončí diskotéka, přípravné sbory čeká Kouzelné divadlo Štěpána Tučka a smíšené sbory neformální posezení,“ píše se v pozvánce na Facebooku Mnichova Hradiště.

Program
Setkání dětských sborů
5. 4. od 17.00
Zvonky Mnichovo Hradiště
Camella Nový Bor
Alaudae Horoměřice, ZUŠ Libčice
Osminky Kladno
Rolnička Praha

Setkání přípravných sborů
6. 4. od 15.00
Koťata (Zvonky Mnichovo Hradiště)
Zvonečky (Zvonky Mnichovo Hradiště)
Stodůláček DDM Stodůlky, Praha
Jiřičky Minorky (Jiřičky Mladá Boleslav)
Zvonečky (Zvoneček Praha)

Setkání smíšených sborů
13. 4. od 16.00
Continuo Mnichovo Hradiště
Jistá nejistota Praha, Stodůlky
Smíšený sbor Jizerka Semily
Pěvecký sbor Dopravního podniku Praha
Pifferaios Lázně Bělohrad