Pro čtvrtý ročník si však pořadatelé připravili hned několik novinek. Zaprvé se tentokrát nebude jednat o taneční souboj pouze v rámci jednoho divadla, avšak do projektu je zapojeno divadel hned šest. Každé divadlo je reprezentováno jedním hercem či jednou herečkou a po jejich boku uvidíme profesionální tanečnice a tanečníky. Mezi zapojená divadla patří: Divadlo Studio DVA, Divadlo Broadway, Činoherní klub, Městská divadla pražská, Divadlo Palace a samozřejmě nesmí chybět Městské divadlo Mladá Boleslav.

Další novinkou je pak místo konání finálového galavečera, který proběhne 30. listopadu 2019 od 19 hodin v prostorách Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav. Nově se také představí kapela Dirty Rudolph, která s sebou do Mladé Boleslavi přiveze místo dvou rovnou čtyři vynikající zpěváky.

V projektu tento rok diváci uvidí tančit tyto herce a herečky: Vanda Hybnerová, Petr Vondráček, Vojtěch Drahokoupil, Eva Burešová, Václav Jílek a Lucie Končoková.

Slavnosním galavečerem provede moderátorská dvojice Světlana Witowská a vítěz prvního pražského Roztančeného divadla, David Gránský.

V porotě se pak publikum může těšit na Naďu Konvalinkovou, Veroniku Arichtevu, Danu Batulkovou, Bisera Arichteva a další.

Martin Šimek a Tereza Řípová