Pondělí 22. 4. od 19:00

Hráči

Komedie

Gogolova zábavná hra vás zavede mezi karetní hráče. Sázky jsou vysoké. A bude se podvádět, přirozeně. Jenže kdo nakonec skutečně zvítězí? Nadčasová komedie o tom, že podvádět se nevyplácí a že i když si myslíte, že umíte dobře blafovat, vždycky se nakonec najde někdo, kdo je lepší.

Účinkují: Martin Hrubý, Ivo Theimer, Petr Prokeš, Ondřej Lechnýř j. h., Petr Bucháček, Milan Ligač, Roman Teprt, Jaroslav Janovský j. h., Otakar Jílek j. h.

| Video: Youtube

Úterý 23. 4. od 10 hodin

Hráči

Komedie

Pro školy


Úterý 23. 4. od 19 hodin

Hráči

Komedie

Úterý 23. 4. od 19 hodin

Kytice

Inscenace podle Karla Jaromíra Erbena na malé scéně

Vyprodáno


Středa 24. 4. od 19 hodin

Jakub Šafr – Speciální šlitrovský večer

koncert na malé scéně

Vyprodáno


Středa 24. 4. od 19 hodin

Hotel mezi dvěma světy

komedie

Vítejte v luxusním hotelu, kde je vše dokonalé. Až na to, že si na důvod, proč jste na této dovolené či služební cestě, nemůžete nějak vzpomenout. Ani vy, ani jiní hosté. Místní tajemný doktor S… vám záhadu nikterak neobjasní, spíše naopak. Ale nevadí – je to celkem sympaťák a navíc velmi pohledná žena. Není na co čekat – chyťte život za pačesy a prožijte osudovou lásku dřív, než vám ujede výtah.

Účinkující: Petr Prokeš, Roman Teprt, Luděk Jiřík j. h., Magdalena Jirounková, Karolina Frydecká, Lucie Matoušková, Otakar Jílek j. h., Jaroslav Janovský j. h.

| Video: Youtube


Čtvrtek 25. 4. od 18 hodin

Záhada hlavolamu

Chtěli byste se vznést do nebe na létajícím kole? Není nic snazšího. Stačí se jen odvážit vkročit do temných, úzkých a křivolakých uliček Stínadel, čtvrti se špatnou pověstí. Někde tam by měl být skryt legendární hlavolam „ježek v kleci“, do jehož srdce mladý vynálezce Jan Tleskač vložil plánek na výrobu létajícího velocipedu. Jenže ve Stínadlech není pro žádného chlapce ani dívku dvakrát bezpečno. Vládnou tam totiž party divokých kluků, které si říkají Vontové.

Tvůrce na tento, dnes již klasický, příběh nahlíží s laskavou nadsázkou a humorem a vhodně jej přibližuje současným divákům.

Uvádí Divadlo AHA Praha.

Pátek 26. 4. od 19 hodin

Za dveřmi kanceláří

Komedie, uvádí Komorní divadlo Kalich Praha.

Vyprodáno


Pátek 26. 4. od 19 hodin

Novecento (1900)

inscenace na malé scéně

Vyprodáno

Sobota 27. 4. od 19 hodin

Hráči

Komedie

Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav