Pondělí 10. června od 18 hodin

Křemílek a Vochomůrka

představení pro mládež

Vyprodáno

close Křemílek a Vochomůrka v mladoboleslavském divadle info Zdroj: MDMB zoom_in Křemílek a Vochomůrka v mladoboleslavském divadle

Pondělí 10. června od 19 hodin

17. swingový večer s Jakubem Šafrem a Swing Session Quartetem

Inscenace na Malé scéně

Další z neopakovatelných swingových večerů. Sedadla na malé scéně nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště.

Úterý 11. června od 18 hodin

Rákosníček a hvězdy

představení pro mládež

Ve chvíli, kdy na rybník Brčálník padá tma tmoucí a na hladině se zatřpytí první hvězdy, se vydává neposedný veselý skřítek Rákosníček na své nebeské dobrodružství.

Jak to dopadne, když si Rákosníček chce vysloužit u vesmírného hvězdáře hvězdu a místo toho spadne dolů na Zem s hvězdičkou Leničkou i Malým vozem? Zmatek na obloze může zachránit jen všemocný vesmírný pastýř. Známé večerníčkové postavičky ožívají ve veselém představení na motivy knihy Jaromíra Kincla.

Uvádí divadlo Anfas Praha.

close Rákosníček v mladoboleslavském divadle info Zdroj: MDMB zoom_in Rákosníček v mladoboleslavském divadle

Čtvrtek 13. června od 10:30

Drákula – veřejná generální zkouška

Krev je život. Pro někoho doslova. Bez pravidelného přísunu krve nevydrží bytosti, které žijí jen mezi západem slunce a zakokrháním kohouta. Dívají-li se do zrcadla, nevidí svůj obraz. Upíři. Vydejte se s námi za strašidelným dobrodružstvím, které vás nepotká jen v Transylvánii. Přijměte pozvání na hrad hraběte Drákuly v dramatizaci, která vznikla přímo pro MDMB.

Účinkují: Petr Prokeš, Eva Reiterová, Svatava Hanzl Milková, Magdalena Jirounková, Ivo Theimer, Daniel Mišák j. h., Ondřej Lechnýř j. h., Roman Teprt, Martin Hrubý, Lucie Matoušková, Ivana Nováčková, Veronika Bajerová, Luboš Dvořák j. h., Karolina Frydecká

Pátek 14. června od 19 hodin

Drákula – slavnostní premiéra

Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav