Léto na dlani je festival pod širým nebem, ale organizátoři počítají i s nevypočítatelností počasí. „V případě děště se představení přesune do prostor Divadýlka, tím pádem diváci nebudou ochuzeni,“vysvětlil principál Petr Matoušek.

Dnes se na scéně pod širým nebem představí od 19.30 hodin hudební kapela Los Rumberos s kapelníkem Petrem Smetáčkem, která hraje latinsko – americký jazz, a boleslavské Divadlo poezie. To má pro diváky připravené dvě aktovky s názvy Která je pondělí a Radost ve dvou. „Jarka Jenčíková připravila se svým souborem úsměvná představení o vztazích mezi muži a ženami,“uvedl Petr Matoušek. Divadelní představení začíná ve 21 hodin.

Na sobotním programu je připraven od 19.30 hodin koncert kapely Mackie Messer Band a večerní divadelní představení zahrají herci Divadýlka na dlani s názvem Je libo čaj, pánové? „Jedná se o jevištní persifláž na motivy ruských autorů,“ doplnil Matoušek.

V úterý 17. července se představí kapela Každý den starší a pražské (Ne)omluvené divadlo zahraje hru Osamělost fotbalového brankáře.

Program čtvrtečního podvečera si vezme na starost skupina Putna a divadlo Homotvorní Neškvor s komedií Nežerte Clinta Eastwooda.

Poslední den, sobota 21. července, přinese představení Skákavá princezna pro děti, koncert kapely Isara a premiéru domácího souboru Rue Bonaparte 17 aneb Pařížský pitaval.