S blížícím se časem začátku vystoupení předkapely Bikini se rozrůstala fronta před Olgou Lounovou a jejím merchem, jenž nabízel trička, mikiny a další módní doplňky. Krátce po sedmé hodině večerní začala hrát čtyřčlenná kapela Bikini, která se po deseti letech odmlky znovu snaží o comeback.Po téměř padesáti minutách koncertu této předkapely začali organizátoři přestavovat pódium pro Olgu Lounovou.

A zpěvačka se po dvacetiminutové pauze objevila po boku své kapely se závodnickou vlajkou. Svůj koncert zahájila písničkou Dávej to!. Již od začátku koncertu zapojovala do dění na podiu jak dospělé, tak i děti. Kromě své sestry, která s ní hrála na kytaru mix různých písniček od českých, ale i světových interpretů, si na pódium pozvala více jak tucet dětí. Ty pak zpěvačce pomohly s refrénem písničky Láska v housce, kterou Olga původně nazpívala s Xindlem X.

Během jedné skladby se dokonce zpěvačka vrhla mezi fanoušky a zpívala pro ně i s nimi. Účast na koncertu byla veliká, travnatá plocha na stání byla téměř zaplněná a místa k sezení plná. Po celou dobu konání akce byla otevřena Letecká kantýna, která je součástí muzea. 

Koncert byl zdarma, fanoušci se dočkali i autogramiády a focení se samotnou zpěvačkou.

Adéla Lelková