Na dvou pódiích tu vystoupí rockové legendy, punkáči i rappeři, a milovníci hudby se tak už nyní nemohou dočkat. V pátek bude k vidění Vladimír 518 nebo kapely Olympic, Vypsaná fixa, Visací zámek nebo Rybičky 48 a Horkýže Slíže, sobota nabídne Mandrage, Annu K, Arakain a Lucii Bílou, Mig 21, Portless, Xindla X, Sto zvířat, No Name, Wohnout, Richarda Müllera i Tomáše Kluse. Vstupenky lze už nyní pořídit v předprodeji také v knihovně v Bělé pod Bezdězem.

Lokálka jezdí směr Humprecht

Mladoboleslavsko - Mladoboleslavský železniční spolek naplánoval na letošní rok další čtyři nostalgické výlety. Na palubě historických vlaků mohou turisté vyrazit na cesty v sobotu 1. července, 22. července, 12. srpna a 2. září. Jeden vlak obsluhuje trasu Mladá Boleslav Bakov Kněžmost Dolní Bousov, druhý, navazující vezme pasažéry z Bousova kolem Humprechtu, do Dětenic nebo za Rumcajsem. Jízdenky se kupují ve vlaku.

Mimoňové jsou zpět v kině

Mladá Boleslav - Multikino CineStar v Bondy centru dnes uvádí animovanou komedii plnou roztomilých Mimoňů Já, padouch 3 (13.00, 13.30, 15.50; ve 3D ve 14.00, 16.00, 18.00), akční sci-fi Transformers: Poslední rytíř (20.00; ve 3D v 15.30), komedii Holky na tahu (20.50), horor s Tomem Cruisem v hlavní roli Mumie (20.30) a dobrodružné pokračování oblíbené pirátské série Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (18.10 hodin).

Přijde Panda

Mladá Boleslav - Další promítání v letním kině v historické části města na Karmeli se uskuteční již dnes. Návštěvníci se tentokrát mohou těšit na jednu z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě, a to film Kung-Fu Panda 3. Promítání pod hvězdami začíná ve 21.30.