Anketa Zážitek roku má vítěze. Plakety za prvenství si odnesla herečka Alena Hladká, herec Petr Mikeska a nejoblíbenější inscenací se stala inscenace Krás(k)a na scéně. Do síně slávy byl uveden bývalý dlouholetý umělecký ředitel divadla Josef Kettner.

Mezi herečkami nasbírala nejvíce hlasů rodačka z Olomouce Alena Hladká. Ta v Boleslavi ztvárnila roli Heleny v komedii Tlustý prase. Druhá skončila Lucie Matoušková a třetí Svatava Milková.

Mezi herci je už stálicí na prvním místě Petr Mikeska, nejen herec, ale současně i umělecký šéf. V angažmá boleslavského divadla je od roku 2001. Za Mikeskou dostal nejvíce hlasů v anketě Radim Madeja, třetí skončil Petr Prokeš.

Nejoblíbenější inscenací se stala inscenace Krás(k)a na scéně (Jeffrey Hatcher) s podtitulem Výlet do shakespearovských časů a světa herců, kterou režíroval Petr Mikeska. V hlavních rolích se představují Daniel Bambas, Roman Teprt, Martin Hrubý, Alena Hladká, Petr Prokeš a Hana Marie Maroušková. Druhé místo patří Králi Learovi, třetí skončilo Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách.

Novým členem síně slávy je Josef Kettner. Ten přišel do Boleslavi v roce 1994, kdy se rozjíždělo samostatné divadlo. Tehdy přišel ve dvojici s Františkem Skřípkem, který se stal ředitelem. Spolu divadelní káru táhli do nedávna, kdy Kettner odešel do důchodu.