Známé osobnosti z Mladé Boleslavi okořenily již tradiční kotelnický bál, který pořádá velká energetická společnost Ško-energo nejen pro své zaměstnance. Ten se uskutečnil v pátek v Domě kultury Mladá Boleslav a nabídl výbornou zábavu, povedená vystoupení, dobrý raut a hlavně tanec!

Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem povedených tanečních kreací, přítomní propadali podmanivé hudbě Miro Žbirky a jeho slavnému duetu se zpěvačkou Marthou, anebo nestárnoucím šlágrům Standy Hložka a Petra Kotvalda. V rychlejších rytmech se pak dalo tančit na diskotéce Petra Salavy.

Na plese nechybělo ani téměř celé vedení města – primátor Raduan Nwelati s manželkou, náměstek primátora Dan Marek s manželkou a také náměstek Jiří Bouška. Ten byl však vidět hlavně s podnikatelem Františkem Petrtýlem. Bouškova manželka totiž zůstala nejspíš doma s nejmenším přírůstkem do rodiny.
Zábava na plese se protáhla od pátečního večera do sobotních ranních hodin. Zábava i nálada byla totiž tak skvělá, že se domů nikomu nechtělo.

Návštěvníci také uvítali výzdobu vstupních prostor do Domu kultury, kde typickou šeď vystřídaly barevné balonky laděné hlavně do zeleného odstínu, tedy do barev Ško-energa.