Pondělí 17. června od 19 hodin
úterý 18. června od 19 hodin
středa 19. června od 19 hodin

Drákula

Krev je život. Pro někoho doslova. Bez pravidelného přísunu krve nevydrží bytosti, které žijí jen mezi západem slunce a zakokrháním kohouta. Dívají-li se do zrcadla, nevidí svůj obraz. Upíři. Vydejte se s námi za strašidelným dobrodružstvím, které vás nepotká jen v Transylvánii. Přijměte pozvání na hrad hraběte Drákuly v dramatizaci, která vznikla přímo pro MDMB.

Účinkují: Petr Prokeš, Eva Reiterová, Svatava Hanzl Milková, Magdalena Jirounková, Ivo Theimer, Daniel Mišák j. h., Ondřej Lechnýř j. h., Roman Teprt, Martin Hrubý, Lucie Matoušková, Ivana Nováčková, Veronika Bajerová, Luboš Dvořák j. h., Karolina Frydecká

| Video: Youtube
Úterý 18. června od 19 hodinHovory na scéně – Ilona Svobodová

Inscenace na Malé scéně

Hostem květnových Hovorů na scéně bude známá televizní a divadelní herečka a dabérka Ilona Svobodová.

Čtvrtek 20. června od 18 hodin

Hráči

Gogolova zábavná hra vás zavede mezi karetní hráče. Sázky jsou vysoké. A bude se podvádět, přirozeně. Jenže kdo nakonec skutečně zvítězí? Nadčasová komedie o tom, že podvádět se nevyplácí a že i když si myslíte, že umíte dobře blafovat, vždycky se nakonec najde někdo, kdo je lepší.

Účinkují: Martin Hrubý, Ivo Theimer, Petr Prokeš, Ondřej Lechnýř j. h., Petr Bucháček, Milan Ligač, Roman Teprt, Jaroslav Janovský j. h., Otakar Jílek j. h.

| Video: Youtube

Pátek 21. června od 20:30
Sobota 22. června od 20:30Dokonalá svatba na Sychrově

Nádvoří státního zámku Sychrov

Dnes se žením. To je jediná jistá myšlenka, se kterou se Bill probouzí v novomanželském apartmá. Problém je, že se probouzí vedle úplně cizí dívky. Do svatby zbývá jen pár hodin a do apartmá míří nejen jeho vyvolená, ale co hůř, i jeho nastávající tchyně. Co teď?  Svižná komedie britského autora Robina Hawdona popisuje s nadsázkou a humorem, co vše se může stát ve svatební den-obzvlášť, když to den před tím přeženete na rozlučce se svobodou.

Účinkují: Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Petr Mikeska, Magdalena Jirounková, Svatava Hanzl Milková, Ivana Nováčková, Petr Bucháček

| Video: Youtube