Pondělí 18. března, 10.00

Kytice

Inscenace na malé scéně

Pro školy - Vyprodáno


Pondělí 18. března, 19.00

Králova řeč

drama

Vyprodáno


Úterý 19. březen, 19.00

Hovory na scéně – Miriam Chytilová

Pořad na malé scéně, pořádá Boleslavský klub přátel divadla


Středa 20. březen, 19.00

Adam Plachetka &  Ondřej Havelka a jeho Melody Makers přinášejí Nebe na zemi

Koncert

Vyprodáno


Čtvrtek 21. března, 18.00

Brouk Pytlík

Pohádka

Do jezírka, kde bydlí statečný a hodný Pavouk Vodouch, se přistěhuje zlý Potápník s půvabnou Splešťulí Blátivou a začne všem poroučet. Ferda a jeho kamarádi – Cvrček, Ploštice Ruměnice, Škvor policajt, Luční koník a samozřejmě Brouk Pytlík se společně snaží palouček zachránit.
Objeví se i Beruška a Housenka Pepina. A protože je Ferda už z práce hodně unavený, rozhodne se ho zastoupit Brouk Pytlík.

Uvádí Docela velké divadlo Litvínov.

Vyprodáno


Čtvrtek 21. března, 19.00

Návštěvy u pana Greena

Představení na malé scéně

Vyprodáno


Pátek 22. března, 18.00

Brouk Pytlík

Pohádka

Uvádí Docela velké divadlo Litvínov.


Pátek 22. března, 18.00

Kytice

Inscenace na malé scéně

Vyprodáno


NOC DIVADEL 2024

Sobota 23. března, 19.00

Dokonalá svatba

Komedie

Dnes se žením. To je jediná jistá myšlenka, se kterou se Bill probouzí v novomanželském apartmá. Problém je, že se probouzí vedle úplně cizí dívky. Do svatby zbývá jen pár hodin a do apartmá míří nejen jeho vyvolená, ale co hůř, i jeho nastávající tchyně. Co teď?  Svižná komedie britského autora Robina Hawdona popisuje s nadsázkou a humorem, co vše se může stát ve svatební den-obzvlášť, když to den před tím přeženete na rozlučce se svobodou.

Účinkují: Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Petr Mikeska, Magdalena Jirounková, Svatava Hanzl Milková, Ivana Nováčková, Petr Bucháček

| Video: Youtube

Sobota 23. března, 19.00

Noc divadel 2024 – divadelní kvíz

Na malé scéně jsme bude v rámci Noci divadel připraven Divadelní kvíz. Zájemci budou moci potrápit své mozkové závity a zjistit, jak dobře znají nejen mladoboleslavské divadlo. Zároveň se příchozí budou moci vyfotografovat u fotostěny, která byla představena na lednovém galavečeru. Vstup na divadelní kvíz je zdarma, nutná je však rezervace míst v obchodním oddělení v Husově ulici – tel: 326 323 269 nebo e-mail: divadlo.predprodej@seznam.cz

Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav