Pondělí 27. května od 15.00

Alpský král a nelida

představení na Malé scéně

Premiéra

Romanticko-komická originální kouzelná komedie, plná humoru a gagů,

o nápravě horkokrevného podezřívavého cholerika – statkáře Třeštila pomocí mocných kouzel Alpského vládce hor – Astragaluse.

Uvádí Dětské divadelní studio při MDMB.

Pondělí 27. května od 17.00

Alpský král a nelida

představení na Malé scéně

Uvádí Dětské divadelní studio při MDMB.

Pondělí 27. května od 19.00

Dokonalá svatba

Komedie

Dnes se žením. To je jediná jistá myšlenka, se kterou se Bill probouzí v novomanželském apartmá. Problém je, že se probouzí vedle úplně cizí dívky. Do svatby zbývá jen pár hodin a do apartmá míří nejen jeho vyvolená, ale co hůř, i jeho nastávající tchyně. Co teď?  Svižná komedie britského autora Robina Hawdona popisuje s nadsázkou a humorem, co vše se může stát ve svatební den-obzvlášť, když to den před tím přeženete na rozlučce se svobodou.

Účinkují: Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Petr Mikeska, Magdalena Jirounková, Svatava Hanzl Milková, Ivana Nováčková, Petr Bucháček

| Video: Youtube

Středa 29. květen od 19.00

Hráči

Komedie

Gogolova zábavná hra vás zavede mezi karetní hráče. Sázky jsou vysoké. A bude se podvádět, přirozeně. Jenže kdo nakonec skutečně zvítězí? Nadčasová komedie o tom, že podvádět se nevyplácí a že i když si myslíte, že umíte dobře blafovat, vždycky se nakonec najde někdo, kdo je lepší.

Účinkují: Martin Hrubý, Ivo Theimer, Petr Prokeš, Ondřej Lechnýř j. h., Petr Bucháček, Milan Ligač, Roman Teprt, Jaroslav Janovský j. h., Otakar Jílek j. h.

| Video: Youtube

Čtvrtek 30. května od 19.00

Jméno

Komedie

Francouzská komedie o tom, že slovo není vrabec a že to, co jednou vypustíte z pusy, může obrátit váš vesmír vzhůru nohama. A to i když se jedná o nevinný žert, kdy si jen chcete z rodinných příslušníků a přátel vystřelit ohledně jména vašeho očekávaného potomka. Přijďte na večeři, kde se podává marocké menu a jako dezert dlouho utajované rodinné pravdy. Na večeři, po které nezůstane kámen na kameni. Naštěstí však jedna netušená okolnost všechny dovede k harmonickému happy endu. Poslední repríza v sezoně

Účinkují: Milan Ligač, Magdalena Jirounková, Veronika Bajerová, Petr Mikeska, Radim Madeja

| Video: Youtube

Pátek 31. května od 19.00

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

hudební komedie

Uvádí divadlo Na Fidlovačce Praha.

Vyprodáno

Sobota 1. června od 17.00

Rákosníček a hvězdy

Ve chvíli, kdy na rybník Brčálník padá tma tmoucí a na hladině se zatřpytí první hvězdy, se vydává neposedný veselý skřítek Rákosníček na své nebeské dobrodružství. Jak to dopadne, když si Rákosníček chce vysloužit u vesmírného hvězdáře hvězdu a místo toho spadne dolů na Zem s hvězdičkou Leničkou i Malým vozem? Zmatek na obloze může zachránit jen všemocný vesmírný pastýř. Známé večerníčkové postavičky ožívají ve veselém představení na motivy knihy Jaromíra Kincla.
Uvádí divadlo Anfas Praha.

Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav