Pondělí 25. 3. od 19 hodin
Dokonalá svatba
Komedie
Dnes se žením. To je jediná jistá myšlenka, se kterou se Bill probouzí v novomanželském apartmá. Problém je, že se probouzí vedle úplně cizí dívky. Do svatby zbývá jen pár hodin a do apartmá míří nejen jeho vyvolená, ale co hůř, i jeho nastávající tchyně. Co teď?  Svižná komedie britského autora Robina Hawdona popisuje s nadsázkou a humorem, co vše se může stát ve svatební den-obzvlášť, když to den před tím přeženete na rozlučce se svobodou.
Účinkující: Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Petr Mikeska, Magdalena Jirounková, Svatava Hanzl Milková, Ivana Nováčková, Petr Bucháček

| Video: Youtube

Úterý 26. 3. od 18 hodin
Brouk Pytlík
pohádka pro děti
Do jezírka, kde bydlí statečný a hodný Pavouk Vodouch, se přistěhuje zlý Potápník s půvabnou Splešťulí Blátivou a začne všem poroučet. Ferda a jeho kamarádi – Cvrček, Ploštice Ruměnice, Škvor policajt, Luční koník a samozřejmě Brouk Pytlík se společně snaží palouček zachránit. Objeví se i Beruška a Housenka Pepina. A protože je Ferda už z práce hodně unavený, rozhodne se ho zastoupit Brouk Pytlík.
Uvádí Docela velké divadlo Litvínov

Úterý 26. 3. od 19 hodin
Návštěvy u pana Greena
Inscenace
Vyprodáno

Středa 27. 3. od 19 hodin
Porcie Coughlanová
drama
Vydejte se s námi do irského středozemí – svérázného kraje s ještě svéráznějšími obyvateli, protkaného tepnami řek a jezer stejně hustě jako keltskou mytologií. Právě na břehu Belmontské řeky stojí rodinné sídlo Rafaela Coughlena a Porcie Coughlenové, místní krásky, která láme srdce zdejším mužům. Stejně nezadržitelně jako voda v řece, plyne i čas a Porcie slaví třicáté narozeniny. Je tomu ale také na den přesně patnáct let, kdy se utopil Porciin bratr, dvojče Gabriel. Během jednoho slavnostního dne tak z hlubin řeky vyvěrají rodinná tajemství, staré křivdy a nebeský zpěv.
Dramaturgický úvod v horním foyeru divadla (Kateřina Suchanová)
Účinkující: Magdalena Jirounková / Jaroslava Košková j. h., Dušan Kraus j. h. / Šimon Fikar j. h., Milan Ligač, Lucie Matoušková, Jarmil Škvrna j. h. / Martin Hrubý, Veronika Bajerová, Radim Madeja, Eva Reiterová, Svatava Hanzl Milková, Radim Madeja, Ivo Theimer, Barbora Kostkanová j. h.

| Video: Youtube

Čtvrtek 28. 3. od 18 hodin
Kytice
Inscenace
Vyprodáno

Čtvrtek 28. 3. od 19 hodin
Splašené nůžky
komedie
Titul, který se může pyšnit zápisem do Guinessovy knihy rekordů jako druhá nejdéle hraná činoherní inscenace na světě. Že nástrahy skrývá zubařské křeslo je díky Agathě Christie všem obecně známo. Ale čekali byste nástrahy i v křesle kadeřnickém?
Účinkující: Magdalena Jirounková, Milan Ligač, Radim Madeja, Petr Prokeš, Roman Teprt, Karolina Frydecká

| Video: Youtube

Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav