Pondělí 8. 4. od 10.00
Kytice
inscenace podle Karla Jaromíra Erbena
VYPRODÁNO

Pondělí 8. 4. od 18.00
Králova řeč
drama
Dějiny se stále opakují a my, lidé, jsme zkrátka nepoučitelní. Přijměte pozvání k prožití pohádkového příběhu o koktavém princi, který se nakonec stal králem a svého štěstí došel. Přijměte pozvání do doby, kdy Evropa stála na okraji propasti a začal ji ovládat jediný šílenec. Že vám to něco připomíná? Nabízíme katarzi, že naděje umírá poslední a pohádkové konce existují. To vše okořeněno typickým britským humorem. Králova řeč je jednou z nejúspěšnějších her současnosti, podle které byl natočený film ověnčený několika Oscary.
Účinkují: Radim Madeja, Petr Bucháček, Hana Marie Maroušková, Karolina Frydecká, Petr Prokeš…

Zdroj: Youtube

Úterý 9. 4. od 18.00
Mach a Šebestová
pohádka
Uvádí divadlo Rozmanitostí Most.
VYPRODÁNO

Středa 10. 4. od 18.00
Mach a Šebestová
pohádka
Uvádí divadlo Rozmanitostí Most.
VYPRODÁNO

Středa 10. 4. od 19.00
14. swingový večer s Jakubem Šafrem a Swing Session Quartetem
koncert na Malé scéně
VYPRODÁNO

Čtvrtek 11. 4. od 19.00
Splašené nůžky
komedie
Titul, který se může pyšnit zápisem do Guinessovy knihy rekordů jako druhá nejdéle hraná činoherní inscenace na světě. Že nástrahy skrývá zubařské křeslo je díky Agathě Christie všem obecně známo. Ale čekali byste nástrahy i v křesle kadeřnickém?
Účinkují: Magdalena Jirounková, Milan Ligač, Radim Madeja, Petr Prokeš, Roman Teprt, Karolina Frydecká 

Zdroj: Youtube

Pátek 12. 4. od 19.00
Saturnin
hudební komedie
„Nejtrestuhodnější formou roztržitosti je, když se lidé zapomínají radovat ze života“.
Legendární sluha Saturnin ožívá v autorské dramatizaci slavného románu Zdeňka Jirotky, který napsal v roce 1942. V bláznivých nápadech toho chlapíka je kus poezie, jeho humor, fantazie a podivuhodné myšlenkové přemety dovedou udělat detektivku z jízdního řádu. Rodinná komedie plná humoru a živé hudby vás přenese do noblesní prvorepublikové atmosféry a ukazuje jak to vypadá, když se sluha stane de facto pánem svého zaměstnavatele.
Účinkují: Petr Bucháček, Radim Madeja, Matěj Vejdělek j. h., Martin Hrubý, Eva Reiterová, Milan Ligač, Hana Marie Maroušková…
Poslední repríza v sezoně

Zdroj: Youtube

Sobota 13. 4. od 19.00
Dámy vpřed!
komedie
Leo a Jack, dva mladí kočovní herci, se v materiální nouzi rozhodnou ucházet o dědictví po zemřelé staré dámě jako její dlouho nezvěstní synovci. Ukáže se však, že stará dáma je naživu a nehledá synovce, ale neteře. Jak si s touto neblahou situací Jack a Leo poradí…?
Uvádí divadlo Palace Praha.
Účinkují: Patrik Děrgel, David Gránský, Henrietta Hornáčková, Sabina Rojková alt. Natálie Dvořáková, Johanna Tesařová alt. Jana Jiskrová, Milan Šteindler alt. Zdeněk Velen, Martin Pechlát a Miroslav Sabadin.