„Jak s Thálií v případě výhry naložím, mi bylo od začátku jasné,“ řekl sedmatřicetiletý herec. „Cenu jsem přenechal Janetě Benešové a odteď bude vystavena ve foyer boleslavského divadla.“

Jak se Danielu Bambasovi, rodákovi z Uherského Hradiště, jehož „domovským“ divadlem je od roku 2004 pražské Divadlo na Vinohradech, hrálo spolu s Mladoboleslavským souborem?  

„Spolupráce s boleslavským divadlem a partou okolo něj pro mě byla báječná, dokonce jedna z nejlepších v mém životě.“ Příští kooperace s boleslavskými herci tak rozhodně ještě není vyloučena. „V tuhle chvíli se pořád ještě hraje Krás(k)a na scéně. Rozhodně ale doufám, že na společný úspěch v budoucnu všichni navážeme nějakou další podobnou inscenací,“ uvedl držitel prestižní ceny.

S boleslavskými herci ale Daniel Bambas každopádně úspěch oslavil. „Na velké oslavy bohužel již moc času nezbylo, nicméně jsme spolu s mými nejbližšími a s boleslavským ansámblem, jakož i s ostatními výherci Thálie, zakončili večer v kavárně Slavia,“ řekl Daniel Bambas. Kdo by se chtěl na vítězného herce ještě podívat, dostane šanci 7. června, kdy bude mít Krás(k)a na scéně v boleslavském divadle reprízu.