Již tuto sobotu se totiž v Chotětově konají oslavy Dne městyse Chotětov a zábava je připravená pro děti i dospělé. Jak jsme se dozvěděli od starosty Blahoslava Jírů, přípravy samotné už ale začaly před necelým rokem. To hlavně proto, aby návštěvníci slavností mohli vidět své oblíbené hudební interprety. „Oslavy k městysu neodmyslitelně patří, a tak nemůžeme nechat nic náhodě. Je to u nás už tradice. Návštěvníci slavností se mohou těšit na Luboše Odháněla, kapelu Kabát Revival, Bezinky nebo Argemu," vyjmenoval několik jmen z letošního  programu starosta městyse.

Zatímco dospělí ocení právě hudební produkci, dětem zase přijde vhod skluzavka, kolotoč nebo trampolína, na které se budou moci vyřádit. „Všechny atrakce jsou samozřejmě pro děti zdarma," poznamenal Jírů a dodal, že chybět nebude ani občerstvení. Klobásy, párky, ale také různé druhy tekutin. Oslavy organizuje především městys, ale například na stánkovém prodeji se budou podílet také místní hasiči a sportovci. A teď už jen stačí, aby se na návštěvníky v sobotu smálo slunce. Oslavy městyse by pak byly zároveň i pěkným ukončením  letních prázdnin.

Sobotní program

Zahájení oslav bude v sobotu 23. srpna v 15 hodin. O půl hodiny později udělá dětem radost kouzelník. V 17 hodin pak vystoupí kapela Kabát Revival a od 18.30 hodin Bezinky – country dance, které přijedou z nedalekého Bezna. V 19 hodin už bude na pódiu Luboš Odháněl a v závěru večera vystoupí kapela Argema.