Orientální galashow Shareefa, taneční show Alf Leila wa Leila ( Tisíc a jedna noc), se bude konat v sobotu 12.listopadu od devatenácté hodiny v Kosmonosech.

Co uvidíte

Exklusivní večer plný exotických tanců, krásných žen a nádherných třpytivých kostýmů.
Během večera můžete vidět charleston, flamenco orient, kankán, orientální tance, burlesque, indický bollywood, egyptský folklór, ale i další taneční styly.

Koho uvidíte

Tančit pro vás budou tanečnice mladoboleslavské taneční školy a skupiny Shareefa, tanečnice Eva Procházková a skupina Diamond Ladies burlesque, tanečnice Lenka Dušková klasický orientální tanec, skupina Ameera Shahrazad z Krnska folklórní egyptský tanec.

Lístky na akci jsou k dostání v Atelieru Shareefa na Staroměstském náměstí 88/10 v Mladé Boleslavi.Zájemci o tanec i zájemci, kteří chtějí začít tančit se mohou přímo na místě 12. listopadu a zapojit se do orientální disco tančírny od dvaadvaceti hodin a vybrat si z pestré nabídky tanečních aktivit.

Ti, kteří se chtějí zapojit od listopadu do nových tanečních kurzů pro začátečníky i pokročilé jsou také vítáni. Vstupné na akci je v předprodeji 150 korun.