KDY: 7. března. 14:00
KDE: Masarykovo náměstí, Bělá pod Bezdězem
ZA KOLIK: Zdarma

Bělou projdou maškary

Maškary se sejdou před 14. hodinou před budovou Městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí v Bělé pod Bezdězem. Průvod bude doprovázet masopustní kapela BDO pod taktovkou Václava Hašlera. Maškary projdou pravidelnou obchůzku městem se zastávkou u radnice, České brány a parkoviště u Atmosu. Končit bude trasa stejně jako v předešlých letech v místní sokolovně, kde maškary přivítá dvouhodinový hudební program a kapela Old Country band, při které se všichni mohou vyřádit na tanečním parketu.

KDY: 1. března, 15:00
KDE: Radnice, Bakov nad Jizerou
ZA KOLIK: 50 Kč dítě, 60 Kč dospělý

Na děti čeká karneval

Na dětském karnevalu je pro děti připraveno modelování balónků, zpívání s Katkou, představení kouzelníka Kamila Burdy a diskotéka s DJ Georgem.

KDY: 29. února, 14:00
KDE: Záložna, Benátky nad Jizerou
ZA KOLIK: 20 Kč dítě, 30 Kč dopělý

Masky se mohou předvést na karenvalu

Připravena je hudba a tanec, soutěže o ceny, například ve skákání v pytli nebo závody odrážedel, prodej štěstíček a občerstvení.

KDY: 25. února, 16:00
KDE: Kavárna Felicie, Mladá Boleslav
ZA KOLIK: 50 Kč

Čaje o čtvrté lákají na maškarní

Společenský a taneční podvečer s názvem Čaje o čtvrté bude mít tentokrát téma maškarní. Všechny masky a převleky jsou vřele vítány. Milovníci tance všeho věku jsou zváni k příjemnému posezení s hudbou tříčlenné kapely. K tanci a poslechu návštěvníkům zahraje hudební skupina MBK.

KDY: 7. března, 14:00
KDE: obecní sál, Březovice
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Dětský maškarní ples Březovice

Děti mohou své kostýmy předvést v reji hudby a tance, čekají na ně také soutěže a zábavný program.

KDY: 7. března, 20:00
KDE: obecní sál, Březovice
ZA KOLIK: 100 Kč

Maškarní ples pro dospělé

Dospělí, kteří si rádi zablbnou v maskách se mohou těšit na večerní dospělácký karneval v Březovicích. K tanci a poslechu bude hostům hrát kapela Generace.