Tipy Deník

Ples ISŠ, Na Karmeli

Maturitní a absolventský ples ISŠ, Mladá Boleslav, Na Karmeli

Maturanti
PG4:
Kačka Farská, Niki Bahníková, Simona Simík Korpášová, Dominika Merklová, Anne Škodová, Anet Klimová, Anyska Machačková, Lucie Holmanová, Kikča Morcová, Nikča Nuči Nedomová, Nikča Nedvědová, Týna Kupcová, Eliška Lemaková, Viki Janatová, Kamila Štrbáková, Denisa Kočová, Světluška Kočová, Kateřina Svobodová, Terka Teri Nohynková, Michalka Vávrová

EPO4:
BARTOŠOVÁ Dita, GAJDOŠ Pavel, HORZOV Oleksandra, JANDA Ondřej, MACKOVÁ Natálie, MARKOVÁ Nikola, NOVOTNÁ Veronika, PAŠINGER Lukáš, POLÁKOVÁ Veronika, PRAVDOVÁ Denisa, REJMAN Pavel, RÝDL Jiří, RYCHTEROVÁ Natálie, SALAČOVÁ Karla, SOPKOVÁ Natália, ZPĚVÁČKOVÁ Lucie, ŠNÝDROVÁ Sabina, ŠNÝDROVÁ Sára, PLICKOVÁ Lucie, RESLOVÁ Lucie, HERŠÁLKOVÁ Markéta, MUSILOVÁ Nikola, KAMENICKÁ Adriana, CHASUCHANOVÁ Makka, KRBEČEK Tomáš, NOVÁKOVÁ Lucie, SUČÍKOVÁ Nikola

IS4:
EKLOVÁ Nicola, FLANDEROVÁ Nikola, HÁLKOVÁ Kateřina, HUDÁKOVÁ Simona, KOKEŠOVÁ Barbora, KOLÁŘOVÁ Adéla, KONVALINA Boris, KULÍKOVÁ Dominika, KUŽMOVÁ Kateřina, RECHTOROVIČOVÁ Sára, TICHÁ Monika, VALENTOVÁ Natálie, ZUZÁNKOVÁ Jiřina, PROCHÁZKOVÁ Markéta, NOVOTNÁ Tereza, KAŠPAROVÁ Vendula, CULKOVÁ Natálie, KNÍŽEK Lukáš

Absolventi
APE3:
ADASIAK Malgorzata, BEČVÁROVSKÁ Aneta, BERTOKOVÁ Petra, BEŠÍK Michal, BILLÁ Tereza, BRADÁČ Dominik, DANČOVÁ Alžběta, FALTOVÁ Aneta, JIREŠOVÁ Hana, KACZMARKOVÁ Marie, KIRCHSCHLÄGEROVÁ Nikola, KLOUČKOVÁ Nikola, KNAPÍKOVÁ Kornelia, KOUTOVÁ Michaela, KUNTOŠOVÁ Kristýna, KYSELA Jan, LACHKÁ Gabriela, PACOURKOVÁ Iveta, PALIY Oleksandr, POSPÍŠIL Daniel, ŘEZÁČOVÁ Zuzana, SZENDREIOVÁ Tereza, VONDRÁČKOVÁ Denisa, VINŠOVÁ Kristýna, RUDAVSKÁ Denisa, TÓTHOVÁ Vladimíra, ŠVARC Martin, HANUŠOVÁ Eliška

CP3:
ČANČÍKOVÁ Anežka, FRYDRYCHOVÁ Jana, KAŠÍKOVÁ Kateřina, KLIŚ Kamila, KLOUČKOVÁ Alena, KORFOVÁ Kateřina, KOTYKOVÁ Simona, KYSELA Karel, MACH Petr, NAJMANOVÁ Monika, POSPÍŠIL Jakub, POSPÍŠIL Miroslav, POSPÍŠILOVÁ Nikola, REJZKOVÁ Nikola, ŠÁCHOVÁ Veronika, ŠTĚPÁNKOVÁ Nikola, ŠVÁBOVÁ Edita, TEČOVÁ Julie, TVAROHOVÁ Renata, TYPLTOVÁ Simona, VEDRALOVÁ Jana, VOMÁČKOVÁ Kristýna, WRÓBLEWSKA Kateřina, NOVÁKOVÁ Lenka, MARTINÁT Milan, RASOCHOVÁ Eliška, TONDROVÁ Barbora, KOUDELKOVÁ Natálie, JIRÁNKOVÁ Kateřina, MADĚROVÁ Markéta, VOSÁHLOVÁ Kateřina, ZAPLATÍLKOVÁ Pavla, HERÁKOVÁ Michaela

od  17. 2.  (19:00)
do  18. 2.  (01:00)
Škoda Muzeum
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>