více >>

Koncert: Chuck Wansley & Otto Hejnic Trio

Akce již skončila

Podzimní abonentní cyklus „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“
Krásné černošské hlasy a brilantní muzikanti představí hudbu, která byla inspirací mnoha současným trendům.

19. 9. – DANI ROBINSON CONCEPT
Blues – rockový koncert skvělého zpěváka a jedinečného kytaristy Dani Robinsona a jeho bandu. Dani, černošský dravec, je označován za oživlého Jimi Hendrixe a pravidelně koncertuje s jediným žijícím členem Jimiho kapely, basistou Billy Coxem. V průběhu koncertu bude pokřtěno Daniho debutové album jeho vlastních skladeb. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 220,- Kč.
22. 10. – JUWANA JENKINS 
Koncert bluesové královny plný energického zpěvu. Rodačka z Philadephie, afroamerická zpěvačka a textařka, přiveze jak blues, soul či gospel, tak své vlastní originální písně. Hudba sršící energií, úsměvy, doplněná neuvěřitelným charismatem Juwany Jenkins slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.
21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO 
Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio, ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.

Cena abonentky 620 Kč. Prodej abonentek bude zahájen 11. června 2018. Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen 20. srpna 2018.

21. 11.  (19:00–21:00)
třída Václava Klementa 294, Mladá Boleslav
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ