Děti pobaví pohádka
KDY:
14. března, 15:00
KDE: Komorní sál Městských kulturních zařízení, Bělá pod Bezdězem
ZA KOLIK: 40 Kč

Divadlo eMILLIon přiveze až z Větrného Jeníkova činoherně-loutkový příběh na motivy známé pohádky Zvířátka a Petrovští. Zvířátka se vydají do světa, aby si uchránila své životy před zlými majiteli. Cestou se potkají, spřátelí a zažijí spolu dobrodružství. Až jednou přijdou k domečku, ze kterého voní polévka.

Šmoulové zvou na maškarní
KDY:
15. března, 14:00
KDE: Sál ZŠ Studentská, Mnichovo Hradiště
ZA KOLIK: Vstupné je 50 Kč

Šmoulové pořádají velký maškarní bál. Děti si s nimi mohou zatancovat a zasoutěžit. Nebude chybět ani doprovodný program, včetně kouzelnické show. Pro každé dítě je připraven malý dárek, občerstvení zajistí školní jídelna.

Divadlo přináší Gogolova Revizora
KDY:
13. března, 19:00
KDE: Městské divadlo Mladá Boleslav
ZA KOLIK: 180 až 280 korun

Jak to vypadá, když do jednoho malého města má přijet vysoký státní úředník, inkognito, aby se přesvědčil, že je vše v pořádku? Každý z obyvatel se mu snaží zalíbit, vlichotit se. Ještě štěstí, že se dá uplácet. Úplatky totiž vládnou světu, ale ne vždy se vyplatí. Gogolova komedie měla premiéru v roce 1836, ale ono "…Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu…" zní více než současně.

Vodní záchranáři změří své síly
KDY:
14. března, 9:00
KDE: Městský bazén, Mladá Boleslav
ZA KOLIK: -

Přední čeští reprezentanti i mladí nadějní závodníci ve vodním záchranném sportu se sejdou, aby změřili své síly na Jarní ceně Mladé Boleslavi v záchranářských disciplínách. Některými z disciplín jsou tažení poloprázdného modelu, záchrana modelu nebo polohová štafeta.

Vyměňte květiny i semínka
KDY:
13. března, 15:00
KDE: Ekocentrum Zahrada, Mladá Boleslav
ZA KOLIK: Zdarma

Jaro už je za dveřmi, a s ním setí, sázení a přesazování. Naseli jste semínka a vzešlé rostlinky se Vám nevejdou na záhon? Nabídněte je dál. Máte doma přebytečnou pokojovku a je vám líto ji vyhodit? Chcete ji vyměnit za jinou nebo si vybrat z nabídky dalších rostlin? Máte přebytek semínek? Přijďte, přineste, vyměňte nebo si jen odneste jakoukoliv rostlinu nebo semínka.