Mladou Boleslav provoní čokoláda
KDY: 3. října od 10:00
KDE: Mladá Boleslav, Dům kultury

Pro návštěvníky Festivalu kávy, čokolády a čaje, který se odehrajev mladoboleslavském Domě kultury, je připravena návštěva účastnice soutěže MasterChef 2020 Chili Tathuy, ochutnávky a prodej sladkých dobrot, živá hudba, čokoládová fontána, barista a coffee show s latte artem. Akcí bude provázet Petr Plintovič.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Další víkendové tipy

Hudba zazní na střeše hotelu Věnec
KDY: 3. října od 19 hodin
KDE: Mladá Boleslav, hotel Věnec
ZA KOLIK: 150 Kč

V rámci filmového festivalu Jeden svět je připraven koncert skupiny Post-hudba na střeše mladoboleslavského hotelu Věnec. Emočně výbušná hudba je dokonalou kombinací místy melancholického proudu myšlenek Dominika Zezuly a orchestrální elektroniky Tomáše Havlena. Lístky bude možné koupit na goout.net.

Den architektury zve na kliniku
KDY:
3. října od 10:00
KDE: Mladá Boleslav, klinika DR. Pírka
V rámci Dne architektury se mohou zájemci v sobotu vydat na komentovanou prohlídku nové budovy kliniky Dr. Pírka v Mladé Boleslavi s architektem Davidem Kubíkem.

Michal představí mazlíčky
KDY: 3. října od 15 hodin
KDE: Mladá Boleslav, Škoda Muzeum

Michal z Kouzelné školky se vrací do Škoda Muzea v Mladé Boleslavi se zábavným představením Michalovi mazlíčci. Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál. Děti se pobaví, zasoutěží si a hlavně se budou aktivně podílet na představení.

Detektivové zapátrají mezi želvami
KDY: 3. října od 13 hodin
KDE: Mladá Boleslav, Ekocentrum Zahrada

Malí detektivové se vydají pátrat po zajímavostech ze světa želv i po jejich rekordech v Ekocentru Zahrada v Mladé Boleslavi. Akce probíhá tak, že rodiče s dětmi procházejí Zahradou a na jednotlivých stanovištích plní samoobslužné úkoly. Chybět nebude ani rukodělná dílnička a kontaktní stanoviště s živými želvami. Start pátrání je průběžný po celou dobu akce.