deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Pomoc Ukrajině: Británie zahájila výcvikový program pro ukrajinské piloty používající stíhací letouny NATO.
Závěr prezidentské návštěvy Slovenska: Zeman se dopoledne sešel s předsedou slovenského parlamentu Borisem Kollárem.
Stovky traktorů v Paříži: Zemědělci v metropoli protestují proti omezení pesticidů a dalším ekologickým předpisům.
Afričany stále nenašli: Policie nadále hledá 7 z 13 cizinců, kterým se večer podařilo utéct z Balkové na Plzeňsku. Jak unikli stále vyšetřuje. Příspěvek k důchodu: Muži žádající o výchovné mají smůlu, z úřadu se vrací s nepořízenou. Staraly se spíš ženy, odbývají je.
Čína pomáhá Sýrii: Zemětřesením postižené zemi nabízí mimořádnou humanitární pomoc ve výši v přepočtu přes 22 miliard korun.
Mexiko zakazuje žraločí turistiku: Vláda chce zvířata chránit v biosférické rezervaci Isla Guadalupe, která zahrnuje i ostrov, u kterého se k nim potápělo.
Brutálně zabil muže a další dva napadl: Vrchní soud v Olomouci zvýšil Alainu Banongovi výjimečný trest za vraždu v Brně ze 23 let na 26 let.
Faktory náboru do extremistických skupin: Mezi nejdůležitější patří porušování lidských práv a ekonomická deprivace, ukázal výzkum soustředěný na Afriku.
Nehoda kamionů na D1: Dálnice je na 190. kilometru ve směru na Brno plně průjezdná, ve směru na Prahu se jezdí jedním jízdním pruhem.
Stanjura připravuje změny daňového systému: Odmítá zvýšení přímých daní. Připustil však zrušení mnoha daňových výjimek.
Čistý zisk Société Générale: V loňském roce klesl o 64 procent na v řepočtu zhruba 48 miliard korun.
Zavraždil ženu a dceru na dovolené v Egyptě: Krajský soud v Ostravě ukončil dokazování v projednávání návrhu na obnovu řízení v kauze Petra Kramného.
Počet obětí překročil 9500: Zraněných je po tragickém zemětřesení v Turecku a Sýrii přes 35 tisíc.
Soud v Nairobi projedná žalobu proti Meta: Bývalý moderátor Facebooku v ní tvrdí, že ho práce poznamenala posttraumatickou stresovou poruchou.
Nehoda na D1: Srážka dvou kamiónů na 190. kilometru komplikuje provoz v obou směrech, dálnice je průjezdná.
Požár na palubě letadla: Letadlo společnosti United Airlines mířící do Newarku se muselo vrátit do San Diega a odvézt 4 pacienty do nemocnice.
Budoucí mistrovství ve fotbalu: Argentina, Chile, Paraguay a Uruguay podaly společnou kandidaturu na pořádání mistrovství světa v roce 2030.
Zelenskyj dnes navštíví Británii: Ukrajinský prezident se potká s premiérem Rishim Sunakem a zavítá mezi ukrajinské vojáky.
Tragická nehoda na Žďársku: Řidič ráno u Dolní Rožínky dostal smyk a narazil do stromu. Srážku nepřežil. Příčiny a okolnosti nehody policie šetří.
Řešení rekordně nízké porodnosti v Číně: Země nabídne v rámci svého národního systému pojištění bezplatnou léčbu neplodnosti.
Nezaměstnanost v Česku stoupla: V lednu vzrostla na 3,9 procenta z prosincových 3,7 procenta. Bez práce bylo 283 059 lidí.
Čeští hasiči pracují nepřetržitě: V noci na dnešek začali vyhledávat zavalené oběti v sutinách tureckého města Adiyaman, sdělil mluvčí hasičů Kozák.
Zelenskyj poděkoval Bidenovi: Je vděčný za podporu, kterou vyjádřil Ukrajině během jeho projevu v Kongresu o stavu Unie.
Válka na Ukrajině: Ruský raketový útok zničil budovy v Charkově nedaleko centrálního městského parku, tvrdí tamní vojenský představitel.