deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Rozšíření modrých zón: Vedení města Brna schválilo rozšíření rezidentního parkování pro rok 2024.
Migranti na útěku: V odpoledních hodinách se policii podařilo zadržet dalších 5 osob. Nyní intenzivně pátrá po posledním cizinci.
Pohřešovaná Češka po zemětřesení: V Turecku je po zemětřesení stále pohřešována jedna Češka, která tam má trvalý pobyt, uvedl Lipavský.
Čeští záchranáři v Turecku: ČR je podle ministra Lipavského připravena případně prodloužit pobyt týmu záchranářů v Turecku.
Zloděj vyhrožoval žloutenkou: Mladík na vlakovém nádraží v Plzni vyhrožoval muži s injekční stříkačkou v ruce. Chtěl ukořistit jeho boty.
Přísnější postihy za převaděčství: Vláda schválila návrh na zpřísnění postihů za převaděčství, informoval o tom Vít Rakušan na svém twitterovém účtu.
Začalo jednání předsednictva hnutí ANO: Vedení mimo jiné probere další politické působení předsedy Andreje Babiše.
Biatlonistům se na MS dařilo: Čeští biatlonisté vstoupili do mistrovství světa v Oberhofu pátým místem ve smíšené štafetě.
Party stan z Hradu: Vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář si nechal na sjezdovku v Osvětimanech přivést stan patřící Hradu.
Změny v hnutí ANO: Moravskoslezský hejtman Vondrák skončí jako místopředseda hnutí ANO, sám se rozhodl z funkce odejít. Tygři v pražské zoo: Z plzeňské zoologické zahrady do Troji dorazil samec tygra ussurijského jménem Tiber.
Hledaný muž bez domova se našel: Pražská policie našla muže, po kterém dnes vyhlásila pátrání. Záchranná služba ho převezla do nemocnice.
Převzetí Activisionu Microsoftem: Britský antimonopolní úřad uvedl, že převzetí výrobce počítačových her může narušit hospodářskou soutěž.
Přibývá nakažených covidem: Počty pozitivních na covid stoupají. V pondělí jich bylo kolem tisíce, nejvíc od půle prosince.
Vondroušová postoupila: Česká tenistka postoupila v Linci hladce do druhého čtvrtfinále v sezoně.
Chybující chatbot od Google: Společnost zveřejnila online reklamu, ve které její chatbot Bard s umělou inteligencí poskytl nepřesnou odpověď.
Zelenskyj na návštěvě Paříže: Ukrajinský prezident se večer v Paříži setká s francouzským prezidentem Macronem a německým kancléřem Scholzem.
Ukončení projektu Dunaj-Odra-Labe: Vláda zrušila územní rezervy pro vodní koridor Dunaj-Odra-Labe, uvedli Piráti.
Znak na dresu českých hokejistů: Prezident Českého svazu ledního hokeje Hadamczik by rád vrátil na reprezentační dres státní znak, ideálně na MS v Praze.
Retro motocykl v prodeji: Praga uvedla na trh limitovanou sérii retro motocyklu za dva miliony korun.
Dálnici zasypalo uhlí: Nákladní vůz vezoucí uhlí havaroval na dálnici D8 u Postřižína. Průjezdný je jen jeden jízdní pruh.
Přísnější vlastnictví médií: Opoziční hnutí ANO oddálilo ve Sněmovně schvalování novely o zpřísnění zákazu vlastnictví médií vrcholnými politiky.
Peníze z Evropské unie: ČR loni získala z rozpočtu EU o 61,2 miliardy korun více, než do něj odvedla.
Filharmonie Brno v USA: Své americké turné dnes zahájí v koncertním sále Carnegie Hall v New Yorku.
Herec z filmu Tanec s vlky obchodoval se ženami: Nathan Chasing Horse je v Kanadě obviněný ze sexuálního zneužívání a obchodování s domorodými ženami a dívkami.